2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Zadar County: відгуки про готелі
  4. Кожино: відгуки про готелі
Хорватія Кожино Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartment Kozino Violetta Оцінка за відгуками: 9,5

“Чудова локація, затишні і зручні апартаменти, є все необхідне для приємного відпочинку. Люб'язні господарі турбувалися про всі наші зручності. Тераса з чудовим видом на море і на заходи сонця була нам дуже довподоби Якщо вам потрібен спокій і гармонія - ви можете їх знайти сАме тут. Інформація для мандрівників: перебування без автомобіля можливе. Чотири рази на день курсує автобус з Задару і в Задар по нижній дорозі (Kožino Primorje), окрім вихідних днів По верхній дорозі автобус курсує щогодини, з апартаментів підніматися до верхньої зупинки 25-30 хвилин. Подорожували з Задару на Плітвіцькі озера, в Трогір, водоспади річки Крка, морські прогулянки. Ми щасливі, що обрали для відпочинку сАме ці апартаменти“

• Luxury Apartment Aquamarine Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобалось помешкання є, тераса і те, що море близько. Чисто, охайно і комфортно. Дуже вдячні. Гарні спогади.“

• Apartments Kozino Оцінка за відгуками: 9

“amazing place“

• Vila LEDA Оцінка за відгуками: 9,3

“Це найідеальніша квартира, в якій ми проживали. Простора, світла, затишна, велика, з надзвичайним краєвидом, море, берегова лінія під будинком, сосни, паркомісце. У квартирі є все необхідне, 2 спальні, 3 санвузли, величезна вітальня і кухня, широка тераса, безліч шаф і тумбочок. Поміщається 6 людей. Є пральна машинка і посудомийка, весь потрібний посуд. Господар чудовий хлопець, нас поселив, був дуже привітний, всім необхідним нас забезпечив. Приємно, що є такі щирі і хороші люди. Помешкання однозначно рекомендую!“

• Sunset Beach Suites Оцінка за відгуками: 8,8

“Місце розташування супер, є басейн, апартаменти просторі є все необхідне,тихо спокійно, до моря 2 хвилин, дійсно в ночі тихо тільки чути море, пляж маленький але зручний є кафе бар ресторан Santorini з лежаками біля моря. До Загреб 10хв на автомобілі. Хочеться повертатися сюди“

• Apartments Matea Оцінка за відгуками: 8,6

“Близько до моря, з балкона гарний вид, дві ванні кімнати, недалеко від Задару, є можливість прогулятися. Спокійне місце для сімейного відпочинку. Номер чистий, холодильник великий, кухня нормальна. Пляж супер. Паркінг біля будинку.“

• M A Apartments Оцінка за відгуками: 9,2

“Апартаменти хороші,господиня допомогла у всіх питаннях,що виникли у нас.Кімнати чисті. До пляжу близько.Ми задоволені.Рекомендую.“

• Aparthotel Plat Оцінка за відгуками: 8,2

“Персонал дуже доброзичливий та завжди намагався допомогти“

• Luton Apartment Zadar Kozino Heating Pool & Jacuzzi Оцінка за відгуками: 8,8

“Привітна господарка, чудовий вид на море, чистий та теплий басейн“

• Villa Bella By The Sea - Heated Pool, Jacuzzi, Sauna Оцінка за відгуками: 9,5

“Все! Нас дуже доброзичливо зустріли Тоні і Каська. Усе чистенько, до моря 5-7хв пішки, басейн комфортний. На кухні є достатньо приладдя для готування страв вдома. Ми від'їжджали о 4ранку і таксі, яке ми замовили напередодні, скасувало наше замовлення, Тоні особисто допоміг вирішити проблему. Дякуємо за чудовий відпочинок!!!“