2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Lika-Senj County: відгуки про готелі
  4. Селище Дрежницько: відгуки про готелі
Хорватія Селище Дрежницько Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• House Bićanić Оцінка за відгуками: 9,3

“Приємний господар, зустрів нас о пізній годині. Чиста та простора спальня з ванною кімнатою. Є місце для паркування автомобілів.“

• House Mihaela&nina Оцінка за відгуками: 9,5

“Чудові апартаменти! дуже зручне розташування для відвідування заповідника. Привітні господарі. Порекомендували хороший заклад для вечері.“

• House Mihaela&nina Оцінка за відгуками: 9,5

“Гарні апартаменти. Все сподобалось. Незважаючи на те, що ми приїхали в час ночі, нас зустріли.“

• House Ilija Hodak Оцінка за відгуками: 8,8

“Привітні господарі, чиста та охайна оселя. Затишне місце і чудовий краєвид. Близько до озер.“

• House Mihaela&nina Оцінка за відгуками: 9,5

“Ми приїхали пізно вночі ,без проблем нас зустріли та поселили . Дуже затишно ,гарна тераса ,є увесь необхідний посуд Дуже гарно“

• Apartment and Rooms Ivancica Оцінка за відгуками: 9,2

“Прекрасне помешкання в дуже затишному місці, вид на гори, сад, тиша, це все що потрібно для повного релаксу, в апартаментах є все і навіть більше для комфортного проживання сімʼєю. Зручше розташування, місце для паркування, тераса з прекрасними вида, нам дуже сподобалось.“

• B&B Plitvice Area Natura1 Оцінка за відгуками: 9,4

“Непоганий готель з чудовим і дуже привітним персоналом. Фактично персонал викликав самі позитивні емоції від відвідування цього закладу. Поряд знаходиться непоганий ресторан.“

• Apartments Tratinčica Оцінка за відгуками: 9,6

“Заїхали після 22.30, привітно зустріли ,все показали. Номер був дуже чистий, дякуємо за це! Дали чайник ,коли попросили води гарячої. Є кухня з посудом, на вулиці (на веранді). Тут можна приготувати і поїсти. Чисто всюди. Навколо гарна природа. Є для дітей гірка та качелі. Є де припаркувати авто.“

• Apartment Andreja Оцінка за відгуками: 9,3

“Сподобалася природа, тиша, розташування. Вдалечінь від основної дороги. Двір великий, зелений. Є багато зручного місця для паркування.“

• House Zlatko Оцінка за відгуками: 8,8

“Приємні господарі, зустріли пізно ввечері. Чисто, охайно в номері. Є кімната, де можна приготувати собі каву/чай, є холодильник для зберігання продуктів. Дуже компактно все. Зовсім поруч є ресторани , деможна поснідати. Близько від відомих озер.“