2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Split-Dalmatia County - hodnotenia hotelov
  4. Sevid - hodnotenia hotelov
Chorvátsko Sevid Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Apartments by the sea Sevid, Trogir - 4287 Priemerné hodnotenie: 8,8

„Skvelá lokalita priamo pri pláži“

• Apartments Vucica, Sevid Priemerné hodnotenie: 9,8

„Príjemný domáci a skvelé ubytovanie.“

• Vila Luca Sevid Priemerné hodnotenie: 9,9

„Hneď, na pláži, super majiteĺ. Nie je čo vytknúť!“

• Studio Apartments Mack - BLUE Priemerné hodnotenie: 10

„Apartmán v blízkosti mora s nádherným výhľadom z terasy. Pláž -kamenné platne rovno pod domom a malá štrková zátoka v blízkosti.Ubytovateľ veľmi milý.Pri príchode nás čakalo občerstvenie , vychladená voda. na rozlúčku sme dostali darček.Apartmán milý útulný, Mali sme všetko potrebné.Ďakujeme a určite doporučujeme na pokojnú dovolenku v Sevide.“

• Apartments Vucica, Sevid Priemerné hodnotenie: 9,8

„Blízko pláže aj obchod“

• Apartments by the sea Sevid, Trogir - 6024 Priemerné hodnotenie: 8,8

„Majitelia boli mladí a príjemní. Ubytovanie bolo veľmi vkusné, čisté , chodby boli krásne čisté mramorové schody , steny čisté , toaletaa sprcha vybavená ,čistá , štúdio vybavené potrebnými vecami na pobyt ,klíma , riady pripravené na indukčné varenie na elektrickej dvojplatni,, logia balkón krásne priestranný so sedením , s výhľadom na more, pekne čistý vydláždený, sušiak na prádlo pripravený, proste všetko čo treba na pobyt tam bolo. Bonusom bola poloha cca 50 m od mora skutočnými krokmi a obchod, v ktorom nájdete asi úplne všetko, čo potrebujete od drogérie,potravin úplného druhu, cez priemyselný tovar k moru . Proste pre mňa to bolo úplné k spokojnej dovolenke . Super .“

• Apartments Darinka Priemerné hodnotenie: 8,5

„Príjemní domáci, pekná, tichá lokalita.More úžasné.“

• Villa Gajeta Priemerné hodnotenie: 9,7

„Je to krasna vila v blízkosti mora, vybavená všetkým čo potrebujete k dovolenke. Má bazén, čo je super. Môžete sa v hociktoru hodinu okúpať. Boli sme tu už 2 krát, a určite prídeme znova.“

Sevid: 30 najlepších hotelov