2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Дубровницько-Неретванська жупанія: відгуки про готелі
  4. Слано: відгуки про готелі
Хорватія Слано Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Guest House Kolarin Оцінка за відгуками: 8,6

“Ідеальне розташування, дуже смачна кава, привітний персонал і чудове ставлення до домашніх тваринок!“

• Hotel Osmine Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже сподобався готель. Мега красиво, я буду сумувати за сніданками на фоні такої красоти. Вода чиста та прозора, дуже спокійне море, бо розташований готель у бухті. Пляж величезний, обираєш місце, яке більше до душі. З маленькими дітьми комфортно, бо є хороший захід з дрібненькими камінчиками. Великою перевагою є усамітненість. На пляжі лише люди з вашого готелю. Сподобались бесплатні активності ( велосипед, катамаран, каякінг), щодня ними користувалися. Окрема похвала за смачну та різноманітну кухню, завжди було, що обрати. Та було дуже смачно. Готель знаходиться на пагорбі, але завдяки хорошому плануванню було легко добиратися до моря. Корпуса сполучені ліфтами. Від відпочинку лише позитивні враження, дякую!“

• Luxury Villa Salt Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже красивий вид з вікна. Тихе місце розташування. Все було чисте і нове. В номері є все і навіть більше для приготування їжі чи напоїв.“

• Apartments Villa Eva Оцінка за відгуками: 9,2

“Все було на відмінно! Апартаменти знаходяться біля моря...дуже гарна природа, чиста вода...Власники дуже класні люди!!!“

• Hotel Osmine Оцінка за відгуками: 8,3

“Персонал, комференц зал, все доступно чисто акуратно“

• Hotel Osmine Оцінка за відгуками: 8,3

“Хороший готель на березі моря, море дуже спокійне, майже без хвиль, що дуже зручно з дитиною. Поблизу є прогулянкова доріжка по набережній з якої можна милуватися красивими краєвидами. Їжа смачна і дуже різноманітна, хоча сніданки завжди однакові. Персонал дуже привітний.“

• Apartments Villa D&D Оцінка за відгуками: 9,8

“Дуже привітна власниця, до пляжу 5 метрів, безплатні шезлонги,парасольки, можна брати лодки,дитячі матраци,велосипеди, є пральна машина, праска.Все входить в вартість. Відпочинком дуже задоволені :)“

• Apartments Villa D&D Оцінка за відгуками: 9,8

“Нам сподобалось все. Дуже гарна, нова віла з дизайнерським ремонтом, все новеньке та зроблено зі смаком. Все продумано до деталей, відчувається що люди вклали душу в це місце. Зі всіх номерів відкривається чудовий краєвид на море та гори, поряд дуже зелено та гарно. Прямо перед віллою є пляж з ліжаками та зонтіками, тобто йти нікуди не треба. Ми отримали незабутні враження від перебування і я думаю повернемось знов у це місце.“

• Rooms by the sea Sladjenovici, Dubrovnik - 2161 Оцінка за відгуками: 8,9

“Хочемо щиро подякувати Іво та всій його родині за неймовірну гостинність, дуже смачні вечері та чудову атмосферу.“

• Apartments Villa Eva Оцінка за відгуками: 9,2

“Все сподобалось“