2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Сплітсько-Далматинська жупанія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Брела: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Брела Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartments La Flor Оцінка за відгуками: 9,2

“Власник зустрів пізно ввечері, допоміг з речами.“

• Apartments Beach Side Brela Оцінка за відгуками: 9,9

“Все було чудово, хазяєва дуже приємні люди, в апартаментах є все що потрібно для комфорту. Рекомендую ці апартаменти“

• Apartments Beach Side Brela Оцінка за відгуками: 9,9

“Шикарний вид з балкону, все новеньке-біленьке, добрий паркінг. Привітний персонал, зручні ліжка. Близько до моря, гарна набережна“

• Apartmani Mila Brela Оцінка за відгуками: 9

“Чудовий вид з балкону . Басейн . Приємна домогосподарка . Зручні номера . Новий ремонт . Вид з басейну на Брелу фантастичний( фото добавив ) . Рекомендую для сімей без маленьких дітей .“

• Punta Rata apartment Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже гарний вид з балкону прямо на пляж Punta Rata і камінь 🪨 Brela! Дуже приємні господарі!!! Єдине до чого треба бути готовим,якщо їдеш своїм автомобілем і не маєш досвіду водіння в горах,то це буде справжній КВЕСТ!!!“

• Villa Ursic Оцінка за відгуками: 9,6

“Вид на море з балкону“

• Apartments Bikin Оцінка за відгуками: 9,8

“Неймовірний вид з кухні. Великий стіл на балконі з видом море - мрія їсти в такій атмосфері. Затишне місто, близько до центру. Зручні ліжка. Апартаменти нові та ідеальні, закохалась в це місто. Дуже раджу. Трохи заблукали з навігатором, краще відкривати карту через букінг або просити в хозяїв посилання.“

• Villa Dalmatia Apartments Оцінка за відгуками: 9,6

“Апартаменти маленькі але дуже комфортні, великий душ і ванна кімната. Є балкончик з невеличким видом на море“