2. Horvátország hotelértékelések

9,1

• Ingyenes WiFi

5,0

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

• Pár
    • 1 hálószobás apartman
    • 6 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Mi emeleti szobába voltunk és a tetőtéri ablak kár hogy nem sötétíthető.. De kárpótlás volt h a csillagokat láttuk 🥰

Első Horvátországi nyaralasunk volt és nagyon örülök hogy Kazimiréket találtam meg hozzá! Nagyon korrekt és nagyon szép helyen voltunk! A tisztaság az apartmanban! az ágynemű a törölköző is érezhető volt hogy tiszta!! Ágy is nagyon kényelmes!! Nagyon szuper hely ajánlani tudom csak!! Jövőre remélem találkozunk! Kitti

2023. július a tartózkodás időszaka

• 2023. július 4. az értékelés napja

9,0
    Összességében nagyon jó apartman, készséges személyzettel,apróbb, könnyen kijavítható hibákkal.
    • Kisgyerekes család
    • Deluxe apartman
    • 7 éjszakára szállt meg

Hiányzott a szúnyogháló (nagyon!), egy felmosó vödör és egy éles kés. WC-papír az első napokra elég csak, a mosogatógéphez tabletta nem volt. A szomszédban az építkezés nem fejeződött be és sajnos sokszor estig dolgoztak, időnként elég zajosan.(ez gondolom,csak időszakos probléma) Internet tragikusan rossz volt. Az egyik (amúgy gyönyörű) fürdőszobában nem volt fogas a törölközők számára. Ezek orvosolható hibák, ha ezeket kijavítják,akkor igazán kiváló apartman lesz.

Elhelyezkedés,kilátás kiváló. Az apartman igen jó adottságú, tágas,jó színvonalú.Ágynemű,törölközők kifogástalanul tiszták, illatosak. Nincs áthallás a szomszéd lakásból. Külön köszönet, hogy előbb átvehettük az apartmant!!! Javaslom, hogy a sütögetőhöz tartozzon egy beosztási tábla,így nem fordulhat elő, hogy két vendégcsapat egyszerre akarjon sütögetni.(Mi így jártunk)

2023. június a tartózkodás időszaka

• 2021. július 19. az értékelés napja

Szuper
    • Kisgyerekes család
    • 1 hálószobás apartman
    • 6 éjszakára szállt meg

Csak horvát nyelvű tv csatornák voltak, +1 angol! Ez persze jelentéktelen apróság ami a nyaralást abszolút nem befolyásolja negatívan!:) A wifi lassú volt, ami a tinédzser lányoknak manapság oly fontos:)))))

Nagyon közel van a parthoz, parkolás az apartmannház elött ,minden lakáshoz van saját parkoló! Nagyon kedves tulajdonosok! Teljesen felszerelt a konyha , lakás! Tisztaság volt az egész lakásban! Közös mosógép ,ami teljesen újnak néz ki és remekül működik! A part 200 m-re található,1-2 perc sétára! Csak ajánlani tudom közel a part mégis csendes! Pici babákkal voltak a házba mások, mégis csendes volt minden egyes nap! A bulik a házba nem engedélyezettek, kíváló pihenés garantált! Tökéletes angol nyelvtudással rendelkeznek a tulajok, étterem tulajdonosok, értik a vendéglátás minden dolgát:)

2021. július a tartózkodás időszaka

• 2021. augusztus 28. az értékelés napja

Rendkívüli
    • Pár
    • King stúdió
    • 4 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Ehhez az értékeléshez a vendég nem tett megjegyzést.

2021. augusztus a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 5

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: