2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov

9,4

8,5

• Ohodnotené: 1. apríla 2024

8,0
    Poloha hotela nie je zlá, ale izby by určite potrebovali renováciu alebo obnovu.
    • Izba Štandard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými posteľami, výhľadom na more a balkónom
    • 5 nocí

Vybavenie a čistota izieb bola slabá

Úplne super bol personál, milý, usmievavý, stále s dobrou náladou, ochotný a cítili sme sa tam vďaka ním ako doma 😊

Termín pobytu bol apríl 2024

• Ohodnotené: 20. septembra 2023

Boli sme spokojný.
    • Izba Standard s dvojlôžkom alebo oddelenými lôžkami s výhľadom na more

Ubytovanie bolo v poriadku.

Pekné prostredie

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 29. augusta 2023

• Služobná cesta
    • Jednotlivec
    • Suita s výhľadom na more

Nie je vhodné pre rodinu s malým dieťaťom. Veľmi veľa schodov, do reštaurácie, na pláž do izby, proste všade samé schody. V pri hoteli bol obmedzený počet parkovacích miest, ale personál nám typ kde v blízkosti zadarmo zaparkovať počas celého pobytu.

Lokalita, krásna, malá dedinka s úzkymi uličkami ako z knihy, pomerne málo ľudí. Raňajky vynikajúce ako aj večere formou švédskych stolov, k večeri nápoje neboli. Izbu sme mali veľkú - apartmán dve izby predsieň , veľký jedálenský stôl. Klimatizácia v každej miestnosti, samostatne nastaviteľná, veľký balkón so stolom a stoličkami s výhľadom na more. Čistota hotela výborná, výmena uterákov samozrejme. V kúpeľni fén. Na izbe bola ja mini chladnička. Izby veľké priestranné.

• Ohodnotené: 23. augusta 2023

Skutočne výnimočné
    • Izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami s výhľadom do ulice

Milý a veľmi ochotný personál, ktorý nám bol k dispozícii vždy keď sme to potrebovali. Izby každý deň upratovali pani upratovačky (stlali postele, menili uteráky, vynášali kôš). Strava bola formou bufetových stolov. Raňajky boli sladké ale aj slané plus možnosť načapovať si džúsiky, spraviť si kávu alebo čaj. Na večeru bol výber min. vždy z 5 jedál či už to boli morské plody, mäsko na rôzny spôsob alebo aj cestoviny. Našli si jedlo či už mäsožraví ale aj vegetariáni alebo vegáni. Pitie už bolo za poplatok. Hotel bol pár metrov od mora a taktiež pár metrov od centra. Keďže je to malé mestečko všade sme boli za pár minút. Hotel disponuje vlastnou súkromnou plážou, na ktorej sa nachádzajú lehátka, sprcha ale aj jedna kabínka na prezlečenie (za lehátka ani za sprchu sa neplatí). K dispozícii sú aj tenisové kurty, súkromný bar alebo biliardový stôl, veľkou výhodou je aj súkromné parkovisko. V hoteli sa večer nekonali žiadne podujatia avšak nám to vôbec nechýbalo, pretože v centre mesta a okolitých baroch boli vždy nejaké koncerty alebo eventy. Oceňujeme aj prímestskú linku, ktorou ste sa vedeli dostať do vedľajších miest Opatija a Rijeka.

• Ohodnotené: 6. augusta 2023

9,0
    Pobyt hodnotím pozitívne, cena, lokalita, dostupnosť.

Parkovanie, auto sme parkovali na odporúčanom parkovisku zatvoreného hotela.

Poloha hotela blízko mora, blízko centra, bus zastávky, široká ponuka jedál (raňajky- večera).

• Ohodnotené: 24. júla 2023

• Rodinná izba

Čistota a údržba okolia hotela, zelene.

Výborné raňajky aj večera, veľmi milí a ochotný personál, veľmi dobrá lokalita.

• Ohodnotené: 19. júla 2023

• Skupina
    • Rodinná izba s výhľadom na more

neboli žiadne negatíva

Raňajky a večere boli vynikajúce s krásnym výhľadom na more. Prostredie nádherné, všetko veľmi blízko. Personál bol priateľský a ochotný poradiť kedykoľvek. Izba bola útlná, čistá a postele pohodlné. Odporúčam si rezervovať parkovacie miesto pred hotelom. Celý pobyt v nás zanechal pozitívne pocity a už teraz plánujeme návrat späť :)

• Ohodnotené: 8. júna 2023

• Suita s výhľadom na more

Veľmi milý a ochotný personál,izby čisté,raňajky a večere pestré,dobrý výber.Ubytovanie priamo nad morom.

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 29. júla 2023

7,0
    Dobré
    • Jednotlivec
    • Jednolôžková izba s výhľadom do ulice