2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 27. septembra 2023

7,0
    Dobré
    • 6 nocí

Staršie zariadenie v izbe, malé izby. Mali sme objednané 2 izby. Jednu 2 posteľovú a jednu 3 posteľovú kde sme si objednali aj detskú postieľku. Postieľka bola síce k dispozícii, ale bola na chodbe hotela pretože sa do 3 posteľovej izby nezmestila. Keď sme ich na to upozornili personál hotela bol neochotný a keď sme si chceli vymeniť izbu že aj doplatíme, tvrdili že nemajú už voľné izby. Na bookingu sme však videli že voľné izby majú. Takže ak idete rodinka 2 dospelí + jedno dieťa na posteli a jedno dieťa v postieľke - nedá sa, postieľka tam proste nevojde. Detský kútik je tam malý. Schody od recepcie k výťahu starším ľudom a kočiarom nevyhovujú. Chladnička chýba.

Dobrá poloha, výborná strava - raňajky obed večera, personál v jedálni veľmi milý.

• Ohodnotené: 21. septembra 2023

8,0
    Celkovo som bol spokojny az na niektore detaily.
    • Dvojlôžková izba Superior s oddelenými lôžkami a balkónom - orientovaná na more
    • 6 nocí

Problem so zaparkovanim , dvere na sprche jednak netesnili , stale po osprchovai kopa vody na zemi a za druhe nadali sa otvorit naplno- blokovalo ich WC. Na posteli pod pradlom je ochranna podlozka madraca , stale sa zosuvalo postelne pradlo z postele .

Lokalita pekna , strava a napoje dostupné - pol dna , ale plaze male preplnene , velke gulate kamene , alebo betonove plochy .Pekny bazen dostupne lehatko .

• Ohodnotené: 31. júla 2023

9,0
    Super miesto , upravené , čisté , nie tak horúco ako nižšie na juhu.
    • 5 nocí

Skoro každý večer od 22:00-1:30 hlasná hudba z neďalekého baru pri pláži. Nutne zavrieť okno a pustiť klímu aby to ten hluk prehlusilo. Chyba upozornenie že parkovanie je pod borovicami , potrebné prekrytie auta kvôli zivici.

Prostredíe bolo super. Perfektne upravené Čisto všade. Slaná voda v bazéne. Jedlo raňajky a skorý obed dokopy počítame ako raňajky 8-13:00 - perfektne vymyslené Blízko pláži. Wifi po celom Areáli komplexu aj pri pláži.

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 10. júla 2023

9,0
    Super cena za super služby

možno chladnička na izbe

Super strava, veľa rýb, studené šaláty a super lunch, výborné večere, Blízko aj more, čisté okolie, príjemní personál, a na to , že tam boli aj mačky a psy veľmi čisto

Termín pobytu bol júl 2023

• Ohodnotené: 3. júla 2022

Veľmi dobré

.Co sa týka polpenzie raňajky super ale večera o ničom miesto rôznych ryžových a cestovinových šalátov by sme ocenili viac jednoduchosti v podobe nejakých kuracích jedál ako sú napríklad kuracie grilované prsia rezeň kurací..preto sme bohužiaľ museli jest každí deň pizzu ktorá bola super ale nie na každí den.....

Páčilo sa nam ze to bolo pri plážach a blízko centra mesta. Naozaj super poloha môžem odporučít.

Termín pobytu bol júl 2022

• Ohodnotené: 2. augusta 2021

9,0
    Odporúčam pre rodiny s deťmi.
    • Štúdio Superior – orientované na more
    • 7 nocí

Vynikajúca poloha, skvelé raňajky aj obedy, vrelo odporúčam.

• Ohodnotené: 1. augusta 2021

9,2
    • 7 nocí

Nebola chladnička na izbe....

Prostredie vzdialenosť o moru personál super ..

• Ohodnotené: 31. júla 2021

• S domácim miláčikom
    • Služobná cesta
    • Jednotlivec
    • 6 nocí

v kupelni pretekala voda, zariadenie v izbe bolo starsie, nebola na izbe chladnicka

velky vyber jedla kazdy den, mily personal , kusok od mora, dostatok lehatok pri bazene, denne menili uteraky a upratovali, nemali problem so psikom

• Ohodnotené: 12. júla 2021

9,0
    Do Rabacu sa vždy radi vrátime. A hotel odporúčam s tým, že si treba uvedomiť, že je to 3*.
    • 6 nocí

Kúpeľňa trochu zatuchnutá, kvapkala klíma. Keď si aj zaplatíte výhľad na more, môže sa Vám stať, že ho mat nebudete ako nám. Mali sme izby hneď pri bazéne, tak nám to až tak nevadilo.

Pekná lokalita, pláže kráse, vždy sa dalo nájsť miesto. Čisté more, super šnorchlovanie. Našli sme sépiu, mušle aj hviezdicu. Strava dobrá, vždy sa dalo vybrať, na 3* nadpriemerná. Izby čisté, chýbala iba chladnička.

• Ohodnotené: 11. júla 2021

8,0
    celkovo skvelý pobyt, určite odporúčam
    • 9 nocí

nedostatočne odhlučnené izby, rušivý bol hluk z chodby

profesionalita personálu hotela a najmä vedenie reštaurácie na vysokej úrovni

• Ohodnotené: 9. júla 2021

7,0
    Dobré
    • 8 nocí

Strava sa často opakovala-viem si predstaviť pestrejší bufet z hľadiska striedania jedál v jednotlive dni,na izbe nám 3dni nesvietilo svetlo ,napriek nahlásenia na recepciu ,to nikto neprišiel opraviť,ubytovanie sme mali zabookovane dlhsie dopredu,zmenil sa nám počet hostí a kontaktovala som ubytovanieDo nášho príchodu ,to nikto nevyriešil ,čiže sme nakoniec platili aj za izbu,ktorú sme reálne nepotrebovali,no zrušiť a nanovo rezervovať by má stalo viac,keďže medzičasom sa zdvihli ceny

Poloha hotela ,čistota,bazén ,vybavenie izby a hotela (za príplatok pracovna)

• Ohodnotené: 3. októbra 2023

Fajn sme si oddychli.

Ked vsetky male negativa porovnam s cenou, tak nemam co vytknut. Urcite sa niekedy vratime. Oddychli sme si.

Boli sme a manzelom bez deti a uzili sme si to. Cena zaciatkom septembra bezkonkurencna. Izba pekne a pohodlna. Strava vlastne cely den ako plna penzia. Co sa tyka vyberu, tak niektore dni horsie, manzelovi sa zdalo vsetko nedochutene, ale vzdy sme si vybrali. Vecera sice zacinala od 18:30, ale nam urcili od 20:00 co pre nas bolo pozde. No pravdepodobne na skorsiu hodinu dali rodiny s detmi. More bolo blizko a krasne ciste, aj teplota bola uzasna. Rabac je vlastne raka mala osada, nie je tam mesto. Iba take mensie centrum kde je viac stankov a barov.

• Ohodnotené: 1. augusta 2022

• Skupina

všetko bolo ok

všetko bolo podla mojich predstav

Termín pobytu bol júl 2022

• Skupina priateľov

Termín pobytu bol jún 2022

• Ohodnotené: 7. júna 2022

Termín pobytu bol jún 2022

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: