2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov

8,7

8,3

• Ohodnotené: 8. septembra 2023

• 7 nocí

Stále rovnaké raňajky. Rušná cesta cez ktorú treba prejsť k moru. Žiadna možnosť prechádzok,keďže je všade úzka hlavná cesta s úzkymi chodníkmi.

Vybavenosť bola celkom fajn. Dve kúpeľne v apartmáne pre dva páry plus deti je super.

• Ohodnotené: 4. septembra 2023

• 6 nocí

Chýbalo nám aspoň jedno upratovanie počas pobytu.

Všetko bolo fajn

• Ohodnotené: 26. júla 2023

• 8 nocí

Na izbe chýbal saponat na riad, metla…Nič podstatné. Klimatizácia bola iba v obývačke, spálňu sme chladili cez otvorené dvere cez deň aj noc. Čo nemusí každému vyhovovať. Dojem ešte trochu kazili kontajnery na ulici, kde sa odpadky vo vreciach nechávali často mimo nich. Nečakanou pridanou hodnotou bola možnosť pozorovať lietadla na letisku Split priamo z balkóna.

Lokalita výborná, hneď vedľa pláže s barom. Výborne parkovanie. Ochotný personál. Výhodou je supermarket na prízemí komplexu, oproti je autobusová zastávka MhD do Trogiru. Do mesta sa dalo dostať aj loďou z móla, ktoré bolo od hotela cca 500m. N

• Ohodnotené: 16. júla 2023

Dovolenka Čiovo 2023
    • 6 nocí

Blízko pláže, všetko na skok ( bar,zmrzlina,obchod, lekáreň), čašník úžasný 5**** - je vidieť,že práca ho baví, strava výborná, výhľad na more, dve kúpeľne v apartmáne, bezproblémové parkovanie v areáli, úžasná dovolenka 😀, vhodné aj pre rodiny s deťmi, bufetové raňajky vždy čerstvé, personál vždy usmiaty a ochotný, večere servírované v príjemnej reštaurácii, užili sme si to 😊

• Ohodnotené: 11. júla 2023

• 7 nocí

Smeti sme si vynášali sami Nedoplňali toaletný papier Chýbala metla a smetar

Výborná lokalita, izby priestranné, mali sme izby štandard, 2 balkóny orientované je jednu stranu a ďalší balkón orientovaný na inú svetovú stranu. Boli sme začiatkom júla pláž nepreplnená.... Raňajky super človek sú vyberie. Večere, ako kedy sa zadarilo, ale viac menej fajn. K večeri voda zdarma. Neodchádzali sme hladni. Odporúčam nemala by som problém prísť znova. Veľmi som ocenila že nás ubytovali ráno po príchode, mali voľné kapacity ..neskutočne ma to potešilo po tej dlhej ceste s 3 deťmi :-) Fén a žehliaca doska na izbe ma prekvapili....ale chýbala mi metla a smetar, keďže sa neupratovalo...

• Ohodnotené: 9. júla 2023

Odporúčam všetkým
    • Apartmán Deluxe s 2 spálňami

Nie je nič, čo sa nám nepáčilo.

Ubytovanie krásne, čisté, všetko blízko. Boli sme aj minulý rok, a tento rok sme sa opäť vrátili.

• Ohodnotené: 6. júla 2023

• 9 nocí

Zistili sme, že bazén, ktorý sa nachádza v areáli nie je dostupný pre nás, ale len pre hostí, ktorý bývajú v apartmánoch pri bazéne a majú pásku na ruke. Neboli sme však na toto upozornení pri našom check-ine, ale veľmi nepríjemným prístupom pána údržbára, ktorý na nás začal kričať, že k bazénu ísť nemôžeme. Toto bolo pre nás ako pre hostí naozaj nepríjemný zážitok, keďže minulý rok sme bazén bez problémov využívali a tento rok nás na tento fakt nikto pri check-ine neupozornil. Keďže sme mali takúto nepríjemnú skúsenosť, budúci rok zvážime, či sa ešte vrátime. Chceme sa v ubytovaní, ktoré si zaplatíme, cítiť ako hostia a nie ako nevítaní návštevníci. To, že ako hostia nemôžete využívať niektoré služby ubytovania, postačí hosťom oznámiť aj iným slušný spôsobom, ako kričaním. Tiež by sme ako hostia ocenili, ak by Váš personál hostí aj pozdravil a netváril sa, že ich nevidí.

Dovolenku sme tu strávili už 2x kvôli výbornej lokalite. Ideálne najmä pre rodiny s deťmi, všetko blízko doslova na krok :)

• Ohodnotené: 30. augusta 2022

• 7 nocí

-chybala zapcha do vane a nevedeli nam ju poskytnut -doplatok za bazen 15€/den/osoba -chybala metla/mop

-naozaj blizko na plaz -obchod, restauracie, vsetko po ruke -cisto -menene uteraky -mily personal -dostatocne vybavenie

• Ohodnotené: 28. augusta 2022

• 9 nocí

- Chýbala mi doska na krájanie, saponát na riad, sušiak na prádlo, metla s lopatkou . - Raňajky sa opakovali, každý deň to isté.

Pláž kamienková 2 min od ubytovania, menšia ,ale pekná. Izby čisté , priestranné,klimatizované,počas pobytu 2x výmena uterákov, 1x kompletné upratovanie. Vybavenie kuchyne slabšie, ale základ tam bol . Jedáleň pekná, s možnosťou jedenia vonku na terase. Obchod hneď pod ubytovaním.

• Ohodnotené: 22. augusta 2022

• Apartmán Standard s jednou spálňou
    • 7 nocí

Chýba metla s lopatkou, inak nič 😁

Výborná lokalita, obchod, reštaurácie na skok. Čistá kamienková pláž, pre rodiny s deťmi ideálne.

• Ohodnotené: 22. augusta 2022

• 6 nocí

Výhľad na more z apartmánu.

• Ohodnotené: 7. augusta 2022

• 10 nocí

Všetko bolo blízko (pláž, obchod, bazén). Vybavenosť apartmánu bola výborná - odporúčame.

• Ohodnotené: 4. augusta 2022

• 8 nocí

Spokojny v kazdom smere. Personal maximalne ustretovi

• Ohodnotené: 2. augusta 2022

• 7 nocí

Upchaval sa odtok v kupelni.

Pekna nova restauracia pod apartmanmi, krasne okolie bazena. Vyhlad na more, priestranne izby, mily personal.

• Ohodnotené: 31. júla 2022

Ubytovanie veľmi čisté.
    • Jednospálňový apartmán Deluxe

Jedine dve negatívne hodnotenia - sprcha zle urobená - počas sprchovania vytekala voda na podlahu do kúpeľne, a chýba nejaká promenáda - keďže sme mali trojmesačné bábätko, nemali sme kam chodiť na Prechádzky s kočíkom.

Všetko bolo blízko - pláž, bar na pláži, obchod, reštaurácia.

• Ohodnotené: 31. júla 2022

Pre rodiny super
    • 9 nocí

V priebehu pobytu izby neupratujú, pláž priamo pod hotelom preplnená, chodili sme o pár kilometrov ďalej do Slatine

Priestranný apartmán, dobre vybavený, chutné jedlo, more v blízkosti a príjemný bazén

• Ohodnotené: 26. júla 2022

9,0
    Veľmi pekné prostredie krásne čisté more a pláž, obchod priamo v rezorte, novo zrekonštruovaný apart
    • 7 nocí

Pokrytie wi-fi nebolo v celom apartmáne

Úplne novo zrekonštruovaný apartmán, nové čisté.

• Ohodnotené: 8. júla 2022

• Jednospálňový apartmán Deluxe

Ideálne na dovolenku pre rodiny s deťmi :) Krásne moderné ubytovanie. Ako malé mínus vnímam sprchu. Kúpeľňa je krásna, avšak sprchový kút nie je technicky úplne dobre vyriešený, voda vyteká pri sprchovaní aj za sklenené dvere, lebo sprchový kút je menší. Odporúčam sem doplniť ochranu proti záplavovej vlne, ktorá toto eliminuje. Potom bude za mňa všetko dokonalé :) Určite sa ešte vrátime :)

• Ohodnotené: 4. júla 2022

• 7 nocí

počas pobytu nám poupratovali apartmán až deň pred odchodom, čo sa mi zdalo úž zbytočné

• Ohodnotené: 30. mája 2022

• Apartmán Standard (2 spálne)

Perfektná lokalita, prístup k bazénu a cca 20m od mora,personál veľmi milý a ochotný

Termín pobytu bol máj 2022

• Ohodnotené: 13. septembra 2021

• 10 nocí

veľmi dobrá poloha, príjemné miesto

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 12. augusta 2021

• 8 nocí

Blízko mora, ako bonus k dispozícii krásny nový bazén, obchod a reštauracia hneď pri ubytovaní, veľky apartman, krasny vyhlad na more z balkona na treťom poschodi, všetko super, nové, krásne. Jedina nevyhoda, ze kufre a batožinu je potrebne na vyssie poschodia vyniesť po schodoch. A mohla by byť aj mikrovlnka na apartmane, metla a lopatka chybali tiež, Ale po poziadavke na recepcii nam metlu doniesli. Boli sme naozaj spokojni.

Termín pobytu bol august 2021

• Ohodnotené: 20. júla 2021

• Skupina
    • 9 nocí

Pláž kamienkov, kamenistá vstup do mora. Ležadlá za poplatok cca 10 eur 2 ks a slnečník. V okolí nie je žiadna promenáda.

Ubytovanie v poriadku, milo nás prekvapil bazén, ten je ozaj super aj okolie bazéna. Výhoda je obchod priamo pri ubytovaní.

Termín pobytu bol júl 2021

• Ohodnotené: 2. septembra 2023

7,0
    Dobré
    • Apartmán Standard (2 spálne)

blizko 3x restauracia. skvela pizza len 30m od mora ci hotela,pozicovna padlboardov na recepcii, neskutocni smrad v kupelni z kanalizacie , za 5dni nam nikto nevzmenil rucniky. potraviny plne tovaru pod hotelom, capovane pivko na plazi. bazen ok, parking ok, trogir 100% . perfektne trhy, plaz ok, cistota plaze 80% neprataju odpadkove kose kazdy den ale boh vie kedy...bolo citit smrad.

Termín pobytu bol september 2023

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: