2. Magyarország hotelértékelések
  3. Vas megye hotelértékelések
  4. Hegyhátszentjakab hotelértékelések
Magyarország Hegyhátszentjakab Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Őrségi Éden Vendégház Értékelési pontszám: 9,7

„Mesebeli helyen, nyugodt, csendes környezetben helyezkedik el a vendégház. Fantasztikus az elrendezése. A három hálószoba nagy kincs, emellett a tágas terek, a tisztaság amit kiemelnék. A vendégház mindennel felszerelt, kényelmesek az ágyak, minden jó ízléssel berendezett, új állapotú. A ház mögötti kis fenyves elvarázsolt minket. Vendéglátóink nagyszerűek voltak. Ezúton is köszönjük az extra finomságokat!”

• Őrség Kincse Udvarház Értékelési pontszám: 9,4

„5*_os reggeli”

• Őrség Kincse Nagy Apartman - 6 főre Értékelési pontszám: 9,6

„Tipikus falusi parasztház, amiben minden megvan ami a kényelemhez kell. Mi öten mentünk köztük egy 1 éves gyerek +1 kutya és bőven eltértünk az apartmanban. A házigazdákról pedig azzal mindent elmondom, hogy még életemben nem találkoztam ilyen kedves, vendégszerető, figyelmes emberekkel! Érdemes náluk reggelizni és vacsorázni is! ;)”

• Őrség Kincse Kis Apartman - 4 főre Értékelési pontszám: 9,2

„Hatalmas kert, kényelmes szoba, patikatisztaság. A szállásadók, Angelika és Zsolt kitűnő vendéglátók, mindenben segítettek (látnivalók), a reggelijük kihagyhatatlan. Köszönünk mindent.”

• Nádkunyhó Vendégház Értékelési pontszám: 9

„A szállás tiszta, rendezett kifogástalan volt ! Minden kényelmi és egyéb eszközzel felszerelt minden igénynek megfelelő ! A szállásadó kedvessége, figyelmesség, rugalmassága példa értékű ! Nagy közösségi térrel rendelkezik ahol akár 20 fő is kényelmesen el fér ! Ezt a szállást tiszta szívvel ajánlom bárkinek !”

Hegyhátszentjakab 5 legjobb szállodája

185 Booking.comos hotelértékelés alapján