2. Magyarország hotelértékelések

8,9

• Ingyenes WiFi

8,5

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 76 – 100

• 2021. november 3. az értékelés napja

Nem volt ilyen.

Barátságos személyzet, kellemes környezet. Későbbi érkezésünk ellenére is tudtunk ebédelni, az étel kifogástalan és bőséges volt. (Gyöngytyúk leves) A szoba minden igényt kielégít, nagyon finom illatú volt a folyékony szappan. Az erkély hatalmas, az ajándék bor minőségi. Remek elhelyezkedés, romantikus érzet.

• 2021. október 31. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A jakuzzi nem működött és nem tudtuk használni annak ellenére hogy előre jeleztem a kizárólagos használatra irányuló igényunket.

2021. október a tartózkodás időszaka

• 2021. október 9. az értékelés napja

9,0
    kiváló elhelyezkedés, jó ár érték arány,
    • 4 éjszakára szállt meg

2 dl narancslé elfogyasztása után 3 dl narancslét számoltak el., az egyik felszolgáló látványosan flegmázott velünk, mert magyarok voltunk. A többiek viszont nagyon udvariasak voltak.

szokásos szállodai reggeli. a személyzet nagyon kedves volt. Az étteremben felszolgált ételek nagyon profi módon voltak tálalva, különleges, harmonizált íz világot nyújtva.

2021. október a tartózkodás időszaka

• 2021. szeptember 19. az értékelés napja

Kiváló elhelyezkedés, figyelmes személyzet. Visszatérő vendégek vagyunk, csak ajánlani tudom másnak
    • 1 éjszakára szállt meg

Kiváló elhelyezkedés, figyelmes személyzet, tiszta szoba. Közelben nagyszerű étterem.

8,0
    Nagyon jó
    • 1 éjszakára szállt meg

Nem volt bekészítve fogkefe, fogkrém, fésű.

• Mobilkészülékről küldve

Ha Budapesten van dolgunk mindig itt szállunk meg. Mindig számíthatunk a minősegre. Az étterem pedig kiváló! Még sohasem csalódtunk!

• 2021. szeptember 12. az értékelés napja

Minden rendben volt :)
    • 1 éjszakára szállt meg

A leírásban szerepelt az elektromos autó töltés lehetősége. Ez nem a mélygarázsban biztosított, hanem az utcán lévő hagyományos töltőoszlopon.

Minden rendben volt. A személyzet segítőkész volt, a reggeli is rendben volt. Szerencsére a parkolás megoldott a mélygarázsban.

• 2021. augusztus 25. az értékelés napja

Csodás
    • Mobilkészülékről küldve

Na, ez szálloda! Rengeteg helyen megszálltam már Pesten, de ez a felszereltség, profizmus, amivel itt találkoztam, elég ritka. Na ezt várom egy hoteltől. Ráadádul csodás helyen! Köszönöm.

• 2021. augusztus 23. az értékelés napja

• 1 éjszakára szállt meg

Parkolás. Iszonyú szerencsém volt, mert én fennakadás nélkül betudtam ugrani egy kínálkozó helyre, a szálloda melletti parkolóba, de mások sokáig kerestek eredménytelenül. Először azt gondoltam azok a parkolók is hozzájuk tartoznak ahova álltam, de mint kiderült az a városé. Nem tudom biztosan hogy tudtak volna-e biztosítani parkolót ha kérek, mert nem tűnt úgy hogy sok ilyen helyük van.

Nagyon jó helyen van a szállás. Rövid sétával sok jó helyre el lehet jutni. Kellemes, tiszta és nyugodt volt a szállás. A szállás árával is teljesen elégedett vagyok, egyedül a minibárt találtam kicsit drágának. Nem zavart túlságosan, mert nem szoktam ilyesmit fogyasztani, úgy meg pláne nem, ha 3-szor annyiba kerül mint a boltban.

• 2021. augusztus 22. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Már másodjára töltöttünk itt egy hétvégét, jövünk még úgy érzem. Nagyon tetszik itt minden, legfőképpen az étterem, isteni ételek, nagyon trendi környezetben, kedves személyzettel.

• 2021. augusztus 16. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szoba tiszta . A reggeli bőséges. A hotel elhelyezkedése tökéletes.

• 2021. augusztus 4. az értékelés napja

Nem volt ilyen.

Visszatérő vendégek vagyunk, tavaly és idén is a Generali Night Run- ra jöttünk és itt szálltunk meg. Kiváló a hotel fekvése, a szoba kényelmes. A reggelivel is elégedettek voltunk.

• 2021. július 17. az értékelés napja

mesés
    • Mobilkészülékről küldve

a hűtő hiánya (a minibárba nem fér sokminden)

környezet, tisztaság, személyzet, reggeli; Az étterem csodás, szívből ajánlom mindenkinek, a hangulata, a kiszolgálás az ételek 5*, nagyon elégedettek vagyunk

2021. július a tartózkodás időszaka

• 2021. július 7. az értékelés napja

• 1 éjszakára szállt meg

Kiváló személyzet, közepes reggeli.

2021. július a tartózkodás időszaka

• 2021. június 28. az értékelés napja

Ajanlanám mindenkinek!
    • Mobilkészülékről küldve

Környék a legjobb,visszatérő vendeg vagyok évek óta. A recepciós úr igen intelligens volt segitőkesz amit külön kiemelnék mert eddigi tapasztalatom ezzel kapcsolatban nem volt jó önöknél a fiatal lanyok,hölgyek tekinteteben.De most kellemeset csalodtam.A tobbi szolgaltatassal ami az ertekelesbol kitunik mindig elegedett voltam.

• 2021. június 23. az értékelés napja

9,0
    A szállás rendben volt, máskor is visszatérünk ha arra járunk.
    • 1 éjszakára szállt meg

A fürdőszoba tiszta volt, csak a padlón volt elég sok - felmosás után ott maradt - hajszál.

A szálloda remek volt, szép, csendes helyen található közvetlenül a Budai Vár lábánál. A kiszolgálás udvarias volt. A szálloda mellett található étterem szuper, az ételek és a kiszolgálás is kiváló volt. A szoba is szép, megfelelő méretű, minden szükséges dologgal felszerelt.

• 2021. június 19. az értékelés napja

Kiemelkedően segítőkész szállodai dolgozók
    • Mobilkészülékről küldve

Az eddigi hasonló színvonalú Szállásokhoz képest itt a reggeli egy gyengébb kínálatot adott!

• 2021. június 14. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Gyönyörű helyen, nagyon szép szálloda. Nagyon kedves fogadtatás. Biztos, hogy még visszatérünk.

• 2021. május 30. az értékelés napja

Máskor is megyünk!
    • 2 éjszakára szállt meg

A reggelit nem próbáltuk, de a szálloda étterme kiváló, még rendezvény esetén is kaptunk szobaszervizes vacsorát. Ajánlom kipróbálni a konyhát, pizzát , salátát, házitésztákat próbáltuk, remek volt.

• 2021. május 30. az értékelés napja

Tökéletes
    • Mobilkészülékről küldve

Minden rendben volt, nem volt olyan ami nem tetszett. Talán annyi hogy köntösnek meg papucsnak örültünk volna. De ez a legkevesebb!

Minden tetszett, a terasz tetszett a legjobban.

• 2021. május 14. az értékelés napja

• 1 éjszakára szállt meg

Áthallatszott a szomszéd szoba zaja az átvezető ajtón keresztül, és délután valami karbantartás zajlott , az is zajos volt.

Nem reggeliztünk. Teljesen korrekt szállás, pihenésre remek, aki várost akar járni arra is nagyon alakalmas, közel a tömegközlekedés. Már többször voltam , máskor is megyek.

• 2021. május 7. az értékelés napja

• Mobilkészülékről küldve

Az ablakok vékonyak, minden zaj beszűrődik.

Fürdőszoba nagyon szép. Tiszta, friss volt az ágynemű. Bútorok modernek.

• 2021. április 29. az értékelés napja

8,0
    Nagyon jó kiindulópont a Várkerületben tervezett sétákhoz!
    • 1 éjszakára szállt meg

Nem tudtunk kiülni a teraszra,mert a szomszédaink erős dohányosok voltak...

Az elhelyezkedés.

2021. április a tartózkodás időszaka

• 2024. április 8. az értékelés napja

4,0
    Szinte alig tudtunk aludni a fenti probléma miatt, nekem így összeségében csalódás volt.
    • 1 éjszakára szállt meg

A szobánkba érve azt tapasztaltuk, hogy nagyon meleg van, ami nem volt indokolt az aktuálisan nappali 25 és az éjszakai 10-11 fokot figyelembe véve. Gyorsan szellőztettünk egyet majd elmentünk vacsorázni. Visszatérve megint rendkívül meleg lett a szobánk, ezért lefekfés előtt bekapcsoltuk a központi klímát. Kb. éjfélkor arra ébredtem, hogy teljesen le vagyok izzadva, iszonyat meleg van volt a szobában, a klima nem működött rendesen. Ekkor felhívtam a recepciós, hogy mit lehet ezzel kezdeni mert nem tudunk aludni. A válasz számomra azt sugallta, hogy tudtak a problémáról, sajnos nem működik a klíma így nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, a javaslat az volt, hogy nyissunk ablakot… Így a nyitott ablak okán éjszaka végighalgattuk néhány vendég beszélgetését a recepció előtt, majd mikor hajnalban sikerült elaludni, addigra a madarak kezdtek bele a szokásos reggeli koncertükbe, majd beindult a városi élet a zajaival együtt, ergo nem túl sokat sikerült pihennünk… Számokra nonszensz, hogy egy 4 csillagos szállóban nem lehet aludni, mert rossz a rendszer. Kijelentkezéskor a recepciós meg sem kérdezte, hogy elégedettek voltunk-e mindennel, ezért én hoztam fel a problémánkat, amin ő meglepődött, bár a kollégájának vagy neki (ezt ugye nem tudom) jeleztem éjjel. Semmiféle kompenzációt nem ajánlottak fel, pedig ez lett volna a minimum, szerencsére csak egy éjszakát voltunk átutazóban. Mindezek ellenére nem gondolom, hogy ez egy általános probléma lehet a hellyel, valószínűleg mi voltunk rosszkor rossz helyen.

Nagyon szép helyen található a szálloda, igényes megjelenésű mind kívül, mind belül. A személyzet kedves volt, a szoba rendezett, jó felszereltségű, az ágyak kényelmesek, a tisztaságra nem lehet panasz.

2024. április a tartózkodás időszaka

• 2024. január 28. az értékelés napja

7,0
    • Mobilkészülékről küldve

Csak langyos víz volt elerheto, kádban egy forro furdo esélytelen volt.

Jo volt, hogy vizforralo teafilterrel es nescafeval rendelkezsre állt. Bevasarlo kozpont par perc séta, ugyanakkor a szoba csendes volt.

2024. január a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 76 – 100

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!

A vendégek ezeket a szállásokat is értékelték: