2. Maďarsko - hodnotenia hotelov

9,3

• Ohodnotené: 6. mája 2024

• Izba Grand Gold s manželskou posteľou
    • 1 noc

Welnes posobi ako aqapark, bez vody, limo, ovocia, obcerstvenia..co by som od 5* hotela ocakavala.. Velke lezadla su na objednavku za poplatok. Stanok s jedlom vnutri welnesu posobi ako na kupalisku. Napoje z toho bistra si nemozete vziat na lehatko. O 11.00 musite opustit izbu a do welnesu sa uz nedostanete, iba za poplatok.

Dobra poloha hotela, blizko jazera, izby komfortne, velke.

Termín pobytu bol máj 2024

• Ohodnotené: 29. apríla 2024

• Suita Premium Superior
    • 1 noc

Velmi pekne wellness aj vodny svet. Bohaty vyber jedal na ranajky, vratane fresh dzusov. Vecera bola tiez velmi prijemna, pekne prostredie hotelovej restauracie. Bezproblemove parkovanie von pri hoteli. Dobra poloha, z hotela do centra je to 15 min prechadzka na peso.

• Ohodnotené: 23. februára 2024

• Izba Grand Gold s manželskou posteľou

Výborne raňajky a klavirista vecer v bare.Hotel bol veľmi dobre vybavený,nič nám nechýbalo.

• Ohodnotené: 3. februára 2024

• 1 noc

Že existovali v hoteli aj lacnejšie izby, ale cez Booking sa nedali objednať. To sme zistili až priamo na hoteli. Za tú cenu, mohol byť aj obed. Aj k večeri sa nápoje museli kúpiť. Večer spieval spevák, čo bolo super, ale netancovalo sa.

Všetko bolo super

• Ohodnotené: 28. novembra 2023

• Jednotlivec
    • Jednolôžková izba Premium

Prostredie hotela a celková atmosféra sú veľmi dobré. Výborné raňajky, vynikajúce večere, bohatý výber a široký sortiment. Značný pokrok v úprave vonkajšieho prostredia, chodníky, lavičky,... .

Termín pobytu bol november 2023

• Ohodnotené: 5. septembra 2023

ponurá izba, jedno kreslo v izbe pre 4 osoby, klzké dlažby v SPA

úžasné raňajky a večera, čistota

Termín pobytu bol september 2023

• Ohodnotené: 6. júla 2023

• Izba Grand

Ziadne nedostatky v ubytovani neboli

Vsetko bolo perfektne

Termín pobytu bol máj 2023

• Ohodnotené: 5. júna 2023

• Izba s dvojlôžkom alebo dvomi oddelenými lôžkami Premium

Doporučoval by som lepšie označenie bazénov , / malé a nevýrazné písmená/. Prvý deň, kým sa hosť zorientuje- bludisko. Personál pri bazénoch postáva / opierajú sa a prekrývajú nápisy / a nie je ústretový. Výťah pri recepcii nefungoval a nebol dobre označený náhradný výťah vzadu. Zlá informovanosť o vydávaní uterákov pri bazénoch / nosili sme si z izby/.

Vynikajúca strava, príjemný a ústretový personál v reštauráciách a v Pool bare :)

Termín pobytu bol jún 2023

• Ohodnotené: 27. apríla 2023

• Suita s manželskou posteľou typu King

Nič neviem vyčítať, dokonalé. Hotel s 5 hviezdičkami , plnilo nad naším očakávanim.

Moderný dizajnový hotel, bez chyby len odporučiť viem. Raňajky a večere formou bufetu pestrý výber aj pre špeciálne stravujúcich. Vynikajúci wellness, Hamam treba vyskúšať.

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 25. apríla 2023

relax a pohodlie, vynikajúca strava, personál profesionálny

absolútna spokojnosť

krásny hotel, boli sme opakovane - aktuálne prebiehajúce rekonštrukčné práce vôbec nerušili hostí!!! Vynikajúca strava, reštauračný personál profesionálny!

Termín pobytu bol apríl 2023

• Ohodnotené: 7. marca 2023

Kvalita kávy.Studený plavecký bazén

Welnes,bazeny

Termín pobytu bol marec 2023

• Ohodnotené: 22. februára 2023

• Služobná cesta
    • 1 noc

nic, mozno nepodstatna malickost, uvital by som aspon 1. spravodajsky TV kanal v slovencine, nedavno pribudol v cestine

Do Spiritu chodievam pravidelne, ide o jeden z najlepsich wellness hotelov v CEE v pomere cena kvalita

Termín pobytu bol február 2023

• Ohodnotené: 8. januára 2023

Vynikajúce, ako vždy.

Termín pobytu bol október 2022

• Ohodnotené: 21. novembra 2022

Krásny welnes hotel
    • 1 noc

Zavretý vonkajší rekreačný bazén,.Nutnost doplatit za 2 hodiny welnesu pred prebratim izby o 14.hod.boli sme tam 1 noc 22 hodin ,Doplatok za pomarančovu šťavu pri raňajkach v takomto 5 hviezd.hotely ?? Dostali sme trojpostelovu izbu,pr tom sme mali zaplatenu 2 postelivu izbu.V tejto izbe je miesto velkeho okna len male okienko nad treťou postelou,izba je potom tmava

Vonkajší termálny bazén je úžasný,plavecký bazem veľmi dobrý,má teplejšiu vodu ako v minulosti.

Termín pobytu bol november 2022

• Ohodnotené: 5. septembra 2022

• Izba King

Fajčenje na balkonoch všetko sa citilo v izbe .

Strava čistota personál

Termín pobytu bol september 2022

• Ohodnotené: 16. januára 2022

Pekný hotel , štýlový dizajn, užasny wellnes , fantastické jedlo

Termín pobytu bol január 2022

• Ohodnotené: 2. novembra 2021

• Izba s dvojlôžkom alebo dvomi oddelenými lôžkami Premium

Prekvapilo ma, že spoplatnili lehátka vo wellness. Je to krok spať.

Termín pobytu bol október 2021

• Ohodnotené: 10. októbra 2021

8,0
    veľmi dobré pre pohodlnú a luxusnú dovolenku
    • Izba Deluxe s manželskou posteľou

dostali sme iný typ izby ako sme si mesiac dopredu objednai a neboli na recepcii schopní to napraviť.

Lokalita vynikajúca,blízke okolie čarovné.Strava európska špica.Welnes bohaté,len teraz viac hostí ako bolo zvykom. Večerný klub s klaviristom a krbom príjemný.

Termín pobytu bol september 2021

• Ohodnotené: 5. marca 2024

5,0
    Za túto cenu sme v 5* hoteli čakali viac
    • Ubytovacia jednotka Oriental Love

Izba (Oriental love) bola veľmi tmavá, takmer žiadne svetlo, nedala sa čítať kniha, človek si nevidel ani na veci. Na toalete bolo jedno maličké bodové svetlo na boku dole nad podlahou, takmer úplná tma. Naviac toaleta nebola umytá ani čistou vodou, hoci cez ňu bol natiahnutý papier "vydezinfikovali sme pre vás" (prikladám jednu foto, ktorá sa mi v tej tme podarila - ako bolo všetko zatečené od moču). Sprchový kút tiež nebol umytý, steny boli komplet od vodného kameňa a boli na nich stekance bielej farby zo stropu, ktoré išli úplne ľahúčko utrieť. Celkovo čistotu izby hodnotím vzhľadom na to, že sa jedná o 5* hotel veľmi negatívne (aj keď v tej tme to nie je až tak vidno). Kúpeľňa nemá dvere a paradoxne v skrinke pod umývadlom v noci svieti svetlo, ktoré nie je možné vypnúť. Pri spánku je to rušivé. Matrac na posteli extrémne nepohodlný, úplne prepadnutý, ráno sme sa zobudili ako zbité psy. Hotel vyslovene vyhľadáva príležitosti, kde z ľudí vytiahnuť peniaze, čo je síce prirodzené, ale nie tam, kde iné hotely poskytujú službu bezplatne, resp. v cene. Napr. ich vlastné parkovisko je spoplatnené (6 eur/deň) a zaparkovať niekde inde v okolí nie je možné. Principiálne to nebolo ok pri takejto cene za pobyt. Hotel ponúka športový program ako strečing, yoga, pilates a pod., avšak všetko je potrebné si doplatiť, pričom napr. klasická 60 min. skupinová joga vychádza 16 eur. Krajšie typy lehátok vo wellnesse sa tiež doplácajú. Masáže a terapie neodporúčam riskovať. Boli prevedené nekvalitne a neprofesionálne a ceny sú cca o 40% vyššie, ako u nás od skutočných profesionálov. Celkovo sme mali pocit, že v hoteli je veľmi zle nastavené user experience. Na izbe vôbec nebol cenník k minibaru, ani informácie k programu na hoteli. Vo wellnesse sme dlho hľadali sauny, neboli tam žiadne značenia. Znižovali to celkový pocit pohody a komfortu. Inak tento hotel je poriadna masovka, ak nemáte radi davy ľudí, asi to nie je úplne správna voľba.

Hotel má peknú a zaujímavú architektúru, krásnu reštauráciu a je postavený v príjemnom prostredí v bezprostrednej blízkosti pekného jazera so špeci chodníčkami pre bežcov. Raňajky a večere hodnotím vysoko pozitívne. Veľký wellness priestor, no je v ňom zima (najmä večer), nebolo to úplne príjemné. --------------------------------- Textové okná pre hodnotenie majú obmedzenia na počet znakov, takže negatíva začnem písať už tu: :( Najskôr sme sa snažili rezervovať si izbu priamo v hoteli. Po troch týždňoch nás však prešla trpezlivosť a rezervovali sme ju cez booking. Reakčná doba recepcie je veľmi dlhá (niekoľko dní), opakovane posielali chybné ponuky, ktoré nezodpovedali požiadavke (iný termín, ako sme si želali, iný typ izby a pod.). Nekompetentnosť personálu recepcie sa potvrdila aj na mieste, keď sme riešili vzniknutý problém. Okrem toho sme na mieste sme platili inú - vyššiu cenu, ako za akú sme si pobyt zarezervovali. Odôvodnili to tým, že sa zmenil kurz.

Termín pobytu bol marec 2024

Termín pobytu bol marec 2024

• Ohodnotené: 14. marca 2024

• 6 nocí

Termín pobytu bol február 2024

Hostia tiež ohodnotili tieto ubytovania: