2. Indonézia hotelértékelések

8,7

• Ingyenes WiFi

8,5

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

• 2022. augusztus 2. az értékelés napja

Nagy élményt jelentett számunkra
    • 1 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Gyönyörű kilátás a dzsungelre az infonity poolból.

2022. július a tartózkodás időszaka

• 2023. január 15. az értékelés napja

2,0
    Csalódottnak és átverve érezzük magunkat.
    • 1 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Mindent összevetve: koszos medence és szoba, kritikán aluli körülmények, bűz, igénytelenség, a Manager hölgy nem a vendégek érdekeit képviseli. Életünkben ilyen ár-érték arányú csalódás nem ért még minket mint ez a szálláshelyen. Ha fele ennyibe került volna a szállás sem maradtunk volna itt egy percet sem, a körülmények miatt. Az első szoba ahova bevezettek minket maga a sokk volt. A létező összes fal rohadt, minden csupa salétromsav, és penészgomba volt. Emellé társult egy kellemes penész buké is. Itt nem is vártunk tovább én menni szerettem volna, de megmutattak még két másik szobát, ahol 30% kevesebb volt a penész, de szag úgyanúgy érezhető volt. Emelett az ágynemű koszos volt, tele különböző foltokkal. Az egész nyirkos volt és ragadt. A törölközők és az ágynemű is olyan szürke foltosak voltak, hogy a hotel nyitása óta biztosan nem lettek újak vásárolva. A légkondicionáló bekapcsolásakor fekete por és szemét szállt ki a gépből. Kívülről is már látszott, hogy soha nem volt még kitisztítva az eszköz. Miután kinyitottuk a fedelét, ledöbbentünk a kosz látványától és a ránk hulló levelek és bogár mennyiségétől. A Manager hölgy stílusát inkább már nem is firtatnám. Először amikor megmutatta a szobákat és jeleztünk előre, a szemmel is jól látható problémákat, szó nélkül ott hagyott minket az utolsó szobában, amit megmutatott nekünk, még kulcsot sem adott a szobához. Majd visszasétáltunk a recepcióhoz, hogy beszéljünk vele, mert ő szó nélkül visszament az irodájába. Jeleztük neki a problémáinkat. Szerinte annyi megoldás elég lett volna, ha kicsit áttisztogatják kézzel a klíma dobozát. Majd azt mondta, ha nem tetszik nekünk a szoba akkor az ár felét tudják visszafizetni, ha elmegyünk, a hotel szabályzatára és jogaira hivatkozva. A Managert leszámítva mindenki más kedves volt a személyzetből, bárhol szálltunk meg korábban Balin csak jóval magasabb szolgáltatást kaptunk ugyanezért az összegért vagy olcsóbban.

Az egyetlen dolog ami értékelhető a szálláshelyen az szobák küszöbén kívül található, a kilátás és a medence látványa.

2023. január a tartózkodás időszaka

• 2024. április 28. az értékelés napja

Rendkívüli
    • Egyedül utazó
    • 2 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Ehhez az értékeléshez a vendég nem tett megjegyzést.

2024. április a tartózkodás időszaka

• 2022. szeptember 15. az értékelés napja

Rendkívüli
    • 6 éjszakára szállt meg
    • Mobilkészülékről küldve

Ehhez az értékeléshez a vendég nem tett megjegyzést.

2022. szeptember a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 6

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!