2. Olaszország hotelértékelések
  3. Marche fogadó- és panzióértékelések
  4. Urbino fogadó- és panzióértékelések
Olaszország Urbino Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• B&B Villa Paradiso Értékelési pontszám: 8,8

„Közel van a történelmi látnivalókhoz. Bár Urbino a "sportos" turistáknak való, a város nézés kemény hegyi túra, de ez nem a szállás hibája. Toscanához képest kimondottan barátiak az árak. A Dozse Palota 11 euro, Raffaello szülőháza mindössze négy euro. Sajnos ami kimondottan zavart, a Covid kiirtotta a pizzázókat, ami maradt, drága, és foglalni kell. Úgy jöttünk haza, hogy nem ettünk pizzát! Urbino messzebb esik a felkapott helyeknél, ezért nem annyira zsúfolt, mint a felkapott helyek. San Marino kötelező célpont, néhány óra rá, nem több, ennyit ér. A kilátás viszont pazar!”

• „Fantasztikus, a kilátás.🤩 Elegáns és modern a szállás. Tökéletes pár napra, akár 1 hétre is mert sok a látnivaló a környéken. A házigazda rendkívül barátságos, sokat segített hol vannak a legjobb éttermek vagy mit érdemes, megnézni. Szívesen visszajövünk ide máskor is.”

• Villa Liberty Urbino Értékelési pontszám: 8,8

„Egy kis igazi olasz villa :) csodálatos kis város szíve mellett. Mindenkinek szívesen ajánlom. A szoba tökéltes volt, hangulatos milliő, ilyenről álmodik az utazó, ha olaszországban jár. Kár, hogy mi csak egy éjszakát voltunk ott, de bármikor visszamennék.”

Urbino 15 legjobb panziója és fogadója

7 983 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán