3. Тоскана: відгуки про готелі
  4. Марина-ді-Біббона: відгуки про готелі
Італія Марина-ді-Біббона Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Camping Village Il Gineprino Оцінка за відгуками: 7,1

“Чудове місце для відпочинку , красиве море чисті пляжі. Персонал кемпінгу чудовий та відзивчивий.“

• Camping Free Beach Оцінка за відгуками: 7,5

“Все сподобалося“

• Helloocamp Оцінка за відгуками: 7,8

“Відпочинок в Helloocamp був чудовим та незабутнім! В будиночку якому ми проживали протягом 7 днів було все необхідне. Це ідеальний варіант для сімей з дітьми. На території є басейн, супермаркет, бар, ресторан. До моря ми ходили пішки через чарівний ліс , де не перестають співати невгамовні цвіркуни. Дорога займала 10 хвилин. Також можна було скористатися і трансфером . Кожен вечір була розважальна програма та танці!!!“

• Park Hotel Marinetta - Beach & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Гарний просторий й чистий пляж. Територія готелю. Смачний різноманітний сніданок.“

• Camping Village Free Time Оцінка за відгуками: 7,6

“Білі простині, білі рушнички. За це велике дякую! Можна легко добратися до моря за допомогою автобуса. Хороший басейн.“

• Camping I Melograni Оцінка за відгуками: 8,3

“Територія чиста, красива, біля будиночків в яких ми проживали знаходяться: дитячий майданчик, гриль, басейн, спортивна площадка (баскетбольне кільце), кафешка. До моря трохи йти, але близько магазини і кафе. Пляж піщано-гальковий, сірий. Неподалік є пляж з білим піском. Будиночок компактно обставлений, є все необхідне. Рекомендуємо для сімейного відпочинку.“

• Helloocamp Оцінка за відгуками: 7,8

“Природа“

• Park Hotel Marinetta - Beach & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Розташування, зручна парковка, чисто, смачний сніданок, красивий пляж. Неподалік хороші ресторани“

• Park Hotel Marinetta - Beach & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже гарний готель на березі моря з тенистою алейкою до нього. Привітний персонал, смачна їжа, своя парковка. Свій приватний чистенький пляж.“

24 найкращих готелів - Марина-ді-Біббона