2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Emilia-Romagna - hodnotenia hotelov
  4. Rimini - hodnotenia hotelov
Taliansko Rimini Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Villa Luigia Priemerné hodnotenie: 8,9

„Dostatočne veľká a pekná izba, každý deň upratana, izba s klímou, mini chladničkou, malým balkónom a TV. Výborne raňajky, úžasný personál, starší majitelia veľmi milý l, ochotny a usmievavy“

• Hotel Bamby Priemerné hodnotenie: 8,3

„Hotel je v dobrej pešej dostupnosti na pláž a k reštauráciam, rovnako k vlakovej stanici, či k autobusovej zastávke na letisko, prípadne do San Marína. Veľmi dobrý výber rozmanitej ponuky na raňajky, ktorá bola stále dopĺňaná počas celého času raňajok. Non-stop bar na recepcii. Milý personál.“

• Up Hotel Priemerné hodnotenie: 9,4

„Skvelé, moderné ubytovanie s veľmi príjemným personálom. Určite sa sem radi vrátime. Veľmi dobrý výber raňajok, cítili sme sa skvele.“

• Hotel Houston Priemerné hodnotenie: 8,9

„Všetko“

• Hotel Marina Priemerné hodnotenie: 7,2

„Lokalita super priamo v centre, blízko do histor. centra Rimini. Raňajky bohaté, každý si príde na svoje. Personál veľmi milé slečny, poradia a poslúžia. Čistota výborná-upratovali každý deň. Postele pohodlné, izba priestranná s chladničkou a klimatizáciou. Boli sme veľmi spokojní a veľká vďaka patrí personálu hotela.“

• Hotel Saint Louis Priemerné hodnotenie: 8,4

„Výborná dostupnosť k moru, blízko promenády, pri reštauráciách i obchodoch“

• Hotel Tritone Rimini Priemerné hodnotenie: 9

„Možnosť zapožičania bicyklov, dostupnosť verejnej dopravy na prepravu do centra mesta, autobusová zastávka sa nachádza v blízkosti od hotela. Alessandro bol veľmi milý a nápomocný.“

• Hotel B&B Ardea Rimini Priemerné hodnotenie: 8,4

„Vyborna poloha, pesi z letiska ca 20 minut. Pesi na plaz ca 2 minuty. Vybirny ustretovy majitel, snazi sa vyhoviet poziadavkam. Mali sme 2 izby na vrchnom poschadi, boli sice mensie ale mali extremne velku terasu pre cele poschodie s vybornym vyhladom.“

• Hotel Rex Rimini Priemerné hodnotenie: 8,1

„Lokalita, ochotny a prijemny personal“

• Hotel Aurea Priemerné hodnotenie: 9,1

„Raňajky dobré, personál veľmi milý, majiteľ príjemný a ústretový. Keďže sme mali odlet až večer, majiteľ nám ponúkol možnosť ponechať si izbu až do večera - bezplatne.“