3. Лаціо: відгуки про готелі
  4. Рим: відгуки про готелі
Італія Рим Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Monte Verde Оцінка за відгуками: 7,8

“На ресепшині доброзичливі працівники,завжди допоможуть. Від центру Рима 30 хвилин. Також поруч с готелем є багато ресторанів,кавʼярень. Чисті рушники та білизна.“

• Hotel Boutique Nazionale Оцінка за відгуками: 8,7

“Я дуже задоволена своїм перебуванням в цьому готелі. Тут ви зустрінете персонал, який оточує тебе увагою від моменту резервування кімнати до моменту виїзду з готелю. В часності хочу подякувати Валерії за професіоналізм та корисні поради. Ви чудова! Чистота кімнати щодня безсумнівна. Готель має неймовірно зручне розсташування до транспорту, та до важливих історичних місць. Мала б змогу, поставила б 11/10.“

• Hotel Al SanPietrino Оцінка за відгуками: 7,9

“Ми зупинились на дві ночі, було все, щоб почувати себе комфортно! На рецепшені дуже привітні працівники готелю, швиденько оформили поселення. Так як ми в Римі вперше - розповіли нам про те, як дістатись до усіх визначних місць Риму. Окрема подяка за ранкову надзвичайно смачну каву з випічкою, яка була у великому асортименті, це надзвичайно приємний комплімент закладу! Дуже зручне ліжко, білосніжні рушники і постіль - все говорить в користь цього закладу. Він знаходиться так близько від центру, що без проблем в пішій доступності прогулюватись до всіх визначних памʼяток Риму. Разом з тим це тиха і спокійна вулиця(як для такого розташування) без зайвого шуму.“