2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Trentino Alto Adige - hodnotenia hotelov
  4. San Candido - hodnotenia hotelov
Taliansko San Candido Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Residence Schneiderhof Priemerné hodnotenie: 8,7

„Obchod priamo v rezidencii, blízko skiarealu.“

• Alpengruss Priemerné hodnotenie: 9,3

„Poloha blízko dvoch lyžiarskych stredísk.“

• Da Kathi Priemerné hodnotenie: 9,3

„Dostali sme väčší apartmán, ako sme si objednali.“

• Peil HighEnd-Basic apartments Priemerné hodnotenie: 9,2

„Apartmány boli priestranné, čisté a veľmi pekne zariadené. Vždy máme problém s matracmi, ale u Vás sme sa vyspali do ružova. Mali sme u vás objednané 3 apartmány a všetky boli super. V apartmáne č. 2 sme mali aj priestranný priestor pre spoločné posedenie. Príjazd k domu je super, viditeľný z cesty, nemali sme žiadny problém vás nájsť. Úžasná prechádzka, (pre bežcov bežecká dráha, prípadne pre cyklistov) po cestičke popri potoku až do mestečka San Candido. Veľkou výhodou pri dvoj-spálňových apartmánoch na prízemí boli dve kúpeľne a ešte samostatné WC. Zo všetkých izieb sme mali možnosť vyjsť na terasu, z ktorej sme mohli pozorovať naše susedky kravičky.“

• ATTO - Suites & Cuisine Priemerné hodnotenie: 9,6

„Velmi priateľský a ústretový personál. Upratovanie izby každý deň, chutné raňajky, niekoľko jedál na výber. Pohodlné postele, čo sme veľmi ocenili.“

• Hotel Almhof Priemerné hodnotenie: 8,7

„Super domaca strava,príjemný personál,čisté a útulné izby,výborný welness“

• Hotel Almhof Priemerné hodnotenie: 8,7

„Krásny horský hotel so super ochotným a milým personálom. Vynikajúca kuchyňa s množstvom zdravej stravy, perfektné švédske stoly, Všetko pôsobilo úžasne.“

• Residence Tempele Priemerné hodnotenie: 8,9

„poloha pri centre“

• ATTO - Suites & Cuisine Priemerné hodnotenie: 9,6

„Poloha apartmánu super, parkovanie vynikajúce, hotelový bus fungoval perfektne, welnes v hoteli super.“

• Hotel Tolderhof Priemerné hodnotenie: 8,7

„Výborná strava, personál veľmi milý a ochotný“