3. Лаціо: відгуки про готелі
  4. Торваяніка: відгуки про готелі
Італія Торваяніка Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Residence Torvaianica Оцінка за відгуками: 8,9

“Гарне розташування, привітний і добрий персонал. Номер просторий і чистий. В нас в номері була кухня, є холодильник. Плита і витяжка чудові, працювали добре. Кондиціонери були в кожній кімнаті . Можна вільно виходити-заходити в любий час дня і ночі. З номеру був вихід на красиву велику терасу. До моря йти 5 хв. Поруч є місця де можна перекусити, все в пішій доступності. Відпочинок сподобався )“

• Casa torvaianica Оцінка за відгуками: 7,3

“Місце розташування.Вид на море. На площадці одна квартира.Гарне ліжко.Гарна душевна.Гарні тераси,багато місця.дякую господарю за те що зустрів,прекрасна людина.“

• ALDIVA ROOMS Оцінка за відгуками: 8,8

“Все було дуже добре!!!“

• Villa Marina Оцінка за відгуками: 9,4

“Зустріли нас дуже привітні госродарі. В будинку та території є все необхідне.Чистота усюди. На кухні та у санвузлах все є. Постіль та рушники біленькі.Приємним бонусом була книжечка з підказками як добратись усюди, де вам потрібно( кʼю ар код, адреса, фото).Хлопці постарались на славу. На столі бутилка вина та холодна вода, що з дороги дуже потрібно в таку спеку.Ми готували страви самі, адже у магазинах ціни смішні. Вина від 1,5 євро, спагетті навіть не євро, морепродукти свіженькі. До безкоштовного пляжу пішки хв 10. До цього помешкання повернусь знов.“

• Attico Centralissimo Vista Mare Оцінка за відгуками: 9,1

“Помешкання ідеальне, все дуже продумане та зручне.“

“Море поряд. Ресторан чудовий. Готель трохи зморений літами, але чистий.“

• Hotel Torvaianica Оцінка за відгуками: 8,6

“Близькість до моря, громадського транспорту, магазину“

• Le Sirene Casa Vacanza Оцінка за відгуками: 9,6

“Заселення відбулося швидко та без проблем. Є місце для паркування машини. В номері є все необхідне , щоб переночувати або прожити місяць. Все дуже чисте та гарно виглядає. Поряд є ресторан з зіркою від Мішлен. Ми туди не ходили але дуже пахло смачно! По вулиці є піцерії та кафешки де можна смачно поїсти! Із задоволенням рекомендую цей готель!“

“Чисто,біля моря“

20 найкращих готелів - Торваяніка