2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Sicília - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Balestrate - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Taliansko Balestrate Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Case Playa Priemerné hodnotenie: 8,9

„Mily ubytovatel😊“

• Miramare Priemerné hodnotenie: 8,4

„Vyhlad z terasy“

• Residence Valentina Priemerné hodnotenie: 8,8

„Rezort bol cisty a Anna bola velmi napomocna.pekny bazen a vyhliadka.“

• Appartamento Citreum Priemerné hodnotenie: 9,2

„Ubytovanie samotné bolo veľmi pekné a čisté, prístup ubytovateľov skvelý, pokojná časť mestečka - žiaden nadmerný hluk, nie preplnená pláž, dobré jedlo v reštauráciách.“

• Stella di Mare Priemerné hodnotenie: 9,5

„Čistota, vôňa, dobrá lokalita a nové zariadenie“

• A CANTUNERA Priemerné hodnotenie: 9,9

„Majitelka bola veľmi mila a napomocna. Apartnam bol zariadeny s laskou a citili sme sa tam ako doma. Okrem pracky ma apartman aj susicku pradla. Postele boli pohodlne. Blizko bol obchod, namestie, restauracie. Urcite by som sa sem vratila“

• A CANTUNERA Priemerné hodnotenie: 9,9

„Všetko sa nam pačilo, lokalita top a veľmi prijemna hostiteľka!“

• Casa Vacanze Aurora Priemerné hodnotenie: 9,1

„Ubytovanie bolo čisté, Simona bola nápomocná v každom potrebnom smere. Dostali sme od nej potrebné rady. V blízkosti bola pekáreň, potraviny, reštaurácie. Mestečko menšie a pokojné. Pláže v okolí boli dve. Jedna 10 min. chôdze pekná ale bez vybavenia plážového baru servisu. Krásne čisté more. Druhá 10 min. chôdze na opačnú stranu kde bol aj plážový bar s možnosťou zakúpenia plážového servisu. Rovnako krásne čisté more. Požičali sme si auto od miestnej agentúry 40Eur na deň. Dobrá cena a dobrá voľba lebo autom sme toho stihli viac prejsť. Bolo super.“

• Azienda Agrituristica Baglio Carta Priemerné hodnotenie: 9,4

„naozaj pekné miesto so super obsluhou. Luka vie perfektne po anglicky, uz pred príjazdom s nami komunikoval cez whatsapp a poslal nám video pre ľahšiu orientáciu pri príjazde. Check-in bez problémov vo veľmi priateľskom duchu, izba čistá a svetlá. Počas pobytu stačí napísať na whatsapp a otvárak, či krčah ich vína, alebo aperol nie je problém. Ani osobne. Využili sme možnosť večere v ich reštaurácii, veľmi dobre sme sa najedli, ceny veľmi prijateľné. Bazén sme síce nestihli použiť, ale bol čistý a dosť priestranný. Celý objekt je veľmi pekne obhospodarovany a vidno starostlivosť oň. Pracuje tam celá rodina, Lukove sestry sme spoznali pri raňajkách. Raňajky má síce prekvapili, lebo som zvyknutý si ráno vyberať, tieto boli servírované pre dve osoby a pozostavali z krcahu džúsu, pol litra vody, káva podľa výberu, 2 vajíčka na tvrdo, 2 ks plnená lupačka, šunkou, syrom a paradajkami plnený sendvič a nejaké suché koláčiky.“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Balestrate

podľa 3 564 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com