2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Sicília - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Custonaci - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Taliansko Custonaci Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Casa Vacanza da Rosa Priemerné hodnotenie: 9,1

„Prez'ivanie radosti zo z'ivota, fantazia s konzumu zdrave'ho ovocia, radost jazdy a navs'tivenie miest, ktore' sa mi pac'ia a ked' budem mat' moz'nost' mat' zabespec'enie pen'iaze na zdrave' z'itie a pekny' zdravy' z'ivot v oblastiach, kde je moz'nost' rastu ovocny'ch zdravy'ch rastlin s vel'ky'm mnoz'stvom ovocia, tak s radostou prajem vs'etkym zdravy'm vel'a zdravia z vlastne'ho z'ivota plny' krasnych prekvapäni'.“

• Holiday Home Nicola Santoro Priemerné hodnotenie: 9,6

„Perfektne a komfortne zariadene ubytovanie, ústretovy ubytovatel“

• „Hostiteľ Nikolo je kráľ všetkých prenajímateľov- ústretový, nápomocný, starostlivý, každý deň sa staral aby nám nič nechýbalo. Pohostil nás sicílskymi špecialitami, odpovedal na každú otázku, pomohol keď sme to potrebovali. Ubytovanie je menšie, ale útulné,s krásnou terasou, s nádherným výhľadom na záliv-z jednej strany s horou Erice, z druhej strany s impozantným Monte Cofano. S terasy je krásny výhľad na západ slnka. V Cornino sa nám veľmi páčilo a pobyt v každom prípade odporúčame👍👍👍😊“

• I due carrubi Priemerné hodnotenie: 9,8

„Je to nadherny dovolenkovy dom, cisty pohodlny, moderne a vkusne zariadeny, klimatizovany, vybaveny vsetkym co je potrebne. Zahrada a exterier su fakt nadherne, je tam uzasna stredomorska atmosfera.Dom je v pokojnej casti na vidieku, vecer tam pocut cikady a ovce. Je potrebne auto. Na peso je tam Grotta Mangiapane, krasne miesto s byvanim v skale, s barom kde si viete dat drink. V blizkosti (na peso) je restauracia, supermarket a predajna ryb.V dedine Custonaci (kusok autom) najdete kaviaren, 2-3 restauracie, krasny kostol.Cca 20-30 min autom je najkrajsia plaz ostrova San Vito Lo Capo - dokonala tyrkysova voda, ako v Karibiku. Dufam, ze sa tu vratime.Pino je velmi pozorny hostitel, poskytol nam informacie, zaujimal sa ako sa mame, ci nieco nepotrebujeme. Urcite odporucam toto ubytovanie je skvele🙂.“

• Villa con Piscina vicino San Vito Lo Capo Priemerné hodnotenie: 9,2

„Dom bol čistučký, s dobrým vybavení. Bazén bol ako bonus. Splnilo to naše očakávania.“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Custonaci

podľa 2 404 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com