2. Taliansko - hodnotenia hotelov
  3. Toskánsko - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Montespertoli - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Taliansko Montespertoli Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Le Mandrie di Ripalta Priemerné hodnotenie: 8,8

„Krásne prostredie s úžasným výhľadom.“

• Agriturismo Borgo Stella Priemerné hodnotenie: 9,1

„Páčilo sa nám úplne všetko. To prostredie, výhľad a ubytovanie bolo skvelé.“

• Agriturismo La Capanna Priemerné hodnotenie: 9,7

„Veľmi pekne a veľkoryso zariadený vidiecky dom s úžasnou atmosférou. Hostitelia boli veľmi milí, ústretoví a ochotní. Srdečne nás obdarovali veľmi chutným vínom a najchutnejším hurmikaki - aké sme kedy jedli. Ponuka na stránke sedí s realitou.“

• Nido di Rondine Priemerné hodnotenie: 9,6

„Krásny veľký apartmán, zariadený veľmi pekne, so starožitným nábytkom, veľmi pekná záhrada s jazierkom, sprchou, ležadlami, vonkajším sedením. Dá sa dobre parkovať. Lokalita je vynikajúca, pár kilometrov do mnohých toskánskych miest. Majitelia sú milí ľudia, ochotní a ústretoví. Neďaleko sú vinárstva, kde je možná degustácia vína. Môžem doporučiť každému, kto hľadá pokojný pobyt v krásnom prostredí.“

• Gatto Bianco Tizzauli Priemerné hodnotenie: 9,1

„Vsetko bolo super“

• Turignano Apartment Priemerné hodnotenie: 9

„Domáci Andreas je skutočne veľmi dobrý človek a bol v nám vo všetkom nápomocný a vždy nám dobre poradil. Vybavenie, bazén a poloha bolo presne to čo sme hľadali. Určite keď budeme hľadať ubytovanie v toskánsku Turignano Apartment bude naša voľba a odporučíme ho aj našim známim.“

20 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Montespertoli

podľa 3 886 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com