2. Чорногорія: відгуки про готелі

9,8

9,2

8,1

• Відгук від 20 вересня 2021

• Двомісний номер з 1 двоспальним ліжком або 2 окремими ліжками, з балконом і видом на море

З мінусів лише те що немає ресторану при готелі

Вид неймовірний, тишина така, якщо хочете спокійно відпочити тоді вам туди 🏞 басейн чистий і великий . Приватний пляж з лежаками . Все супер , рекомендую 👏🏽👏🏽👏🏽

Дата проживання: Вересень 2021

• Відгук від 24 липня 2021

Хороше місце для відпочинку. Прекрасний краєвид. Тихе та спокійне місце для релаксу!
    • Апартаменти з 1 спальнею, балконом та видом на море

Малесенька кухня. Розкладний диван твердий та незручний. Душова кабіна десь трохи протікала і у санвузлі на підлозі стояла вода.

Хороше місце для відпочинку з гарним видом на море! Тут тихо, спокійно, не людно!!! Замовляли сімейний номер для 4 людей з кухнею. Номер невеликий - у загальній кімнаті розкладний диван, ТВ, кондиціонер, холодильник, маленька кухня, але зі всім необхідним посудом (стакани, тарілки, кастрюля, сковорідка тощо), в окремій кімнаті спальня з двоспальним ліжком та шафою і санвузол з душем, умивальником та унітазом. Так як кімната на 4 людей, у нас був кутовий боковий номер з балконом і видом на море вбік. Вид з балкону - на море та гори, дуже класний краєвид. У спальні вікна з нашого номеру виходили на парковку за готелем. У двомісних номерах взагалі шикарний вигляд з балкону (цікавилися, зазирали), видно територію готелю, басейн та море з горами. Щодня проводилося прибирання, замінювали рушники. За стійкою реєстрації дуже приємна дівчина, яка спілкується англійською мовою, допоможе з усіма питаннями. Біля готелю було достатньо місць, щоб припаркувати машину! Окремий пункт - море та захід у нього! Такого гарного місця для купання та споглядання ще не бачили!!! Дуже гарно, цікаво оздоблено. Але заходити у воду по драбині страшнувато і деколи неможливо, коли сильні хвилі. Тому дуже порадувало, що на такий випадок є басейн з морською водою! Щоночі басейн спускали та набирали чисту воду! Біля моря та басейну є шезлонги та зонти від сонця. Також на території готелю біля басейну є місце для відпочинку, мангал, столики. Поруч вздовж моря є декілька ресторанчиків, проте вибір у них невеликий - увечері майже нічого вже немає зі страв, переважно тільки напої. До продуктового магазину IDEA їздили на машині, знаходиться недалеко по дорозі від з'їзду до готелю. Відпочивати тут біля моря та насолоджуватися краєвидами - одне задоводення та справжній релакс!!!

Дата проживання: Липень 2021

• Відгук від 8 вересня 2022

Дата проживання: Вересень 2022

Гості також залишили відгуки про ці помешкання: