2. Malta - komentarji o hotelih
  3. Malta - komentarji o hotelih
  4. Marsaskala - komentarji o počitniških nastanitvah
Malta Marsaskala Preverjeni komentarji resničnih gostov o počitniških nastanitvah

• “Velik in prostoren apartma. Opremljen v celoti. Mirna lokacija, imeli smo parkirišče pred nastanitvijo. V stavbi imajo tudi dvigalo za dostop do apartmaja. Blizu so tudi trgovine in javni prevoz.”

• Portside Lodge Ocena: 9,2

“Zelo prijazno osebje, čisto in lepo urejeno. Možnost najema parkirišča, kar je velik plus na Malti. Kuhinja ima številne pripomočke. Za Marsaskalo je odlična lokacija.”

“Prijazno osebje.”

• Portside Lodge Ocena: 9,2

“Prijetno, prijazno osebje, čistoča, bazen na strehi...”

• Mayfair Ocena: 9,3

“Dobra lokacija do vseh znamenitosti, mirno mesto, prijetne restavracije in v bližini trgovina založena z vsemi turistom potrebnimi izdelki.”

• Portside Lodge Ocena: 9,2

“Všeč nam je bila bližina restavracij, otroškega igrišča, morja. Nastanitev ima garažo, ki jo je mogoče najeti za ugodno ceno. Iz bazena na strehi je sijajen razgled. Na voljo so bile brisače in posteljnina, kuhinja je bila popolno opremljena.”

• Sahariana Sand Ocena: 9,4

“Všeč mi je bila lokacija, v mirni soseski. V bližini je peščena plaža, avtobusna postaja, trgovina in lepa okolica z naravo in pot na klife. Stanovanje je prostorno, lepo in sodobno opremljeno, z vsem potrebnim za daljše bivanje.”

Najboljših 30 počitniških nastanitev - Marsaskala

na podlagi 4.454 komentarjev gostov o počitniških nastanitvah na Booking.com.