2. Norvégia hotelértékelések
  3. Rogaland megye hotelértékelések
  4. Stavanger hotelértékelések
Norvégia Stavanger Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Smarthotel Forus Értékelési pontszám: 7,6

„Jo parkolasi lehetoseg. Kozelben nagy bevasarlokozpont talahto, ahol jo reggeli kave es sutemeny beszerezheto.”

• Ydalir Hotel Értékelési pontszám: 9

„Nyugodt, csendes helyen van,ami nekünk fontos volt a nyaralás során. A reggeli nem eszméletlen változatos, de bőven elegendő és finom is. A szoba pici, de szép, tiszta és kényelmes.”

• Solborg Folkehøgskole Hostel Értékelési pontszám: 8

„Az El helyezkedése”

• Smarthotel Forus Értékelési pontszám: 7,6

„A tisztaság kifogástalan, kényelmes ágy, fürdőben tusfürdő, melegvíz, jól esett itt a zuhanyzás. Kávé, tea, sütemény fogyasztható egész nap ingyenesen. A szoba nagyon pici, de ezt tudtam amikor foglaltam.”

• Scandic Stavanger Park Értékelési pontszám: 8,2

„Szoba kifogastalan (kiveve hajszarito) es tagas. Takaritas naponta. Van vizforralo, hutoszekreny. Nagyon finom es valtozatos reggeli. Parkolo vasutallomas tetejen de utcaszinten a kozelben.”

• Radisson Blu Atlantic Hotel, Stavanger Értékelési pontszám: 8,6

„Amikor visszaértünk egy városi túráról, jól esett a hotel lobbyjában meginni egy pohár hideg szénsavas vizet es elfogyasztani egy almát vagy egy süteményt, szerintem ez kedves gesztus.”

• Clarion Hotel Energy Értékelési pontszám: 8,4

„Kellemes sétatávolságra van a központtól. De egyszerűen egy gombnyomással lehet taxit rendelni, esernyő bérelhető és a szálloda közvetlen szomszédságában buszmegálló is van, illetve appal működő kölcsönözhető eleltromos kerékpárok is rendelkezésre állnak. A személyzet kedves, segìtőkész. A reggeli pazar, a tisztaság és a szolgáltatások első osztályúak.”

Stavanger 10 legjobb szállodája

31 433 Booking.comos hotelértékelés alapján