2. Польща: відгуки про готелі
Польща Камень-Поморський Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Mieszko II Оцінка за відгуками: 8

“Alles war super👌🤗🥰“

• POKOJE U MIKOŁAJA Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже гарні апартаменти, дуже чисто, зручно. Для, дітей є зона, де можна погратися! Є зручна парковка. За ніч гарно відпочили завдяки зручним ліжкам.“

• Marina Pallatium Premium Floor Оцінка за відгуками: 8,1

“Дуже порядне місце, обов'язково зупинимось тут ще. Це місце перевершить ваші очікування“

• POKOJE U MIKOŁAJA Оцінка за відгуками: 8,3

“Чистота і комфорт. Кімната невелика, але нам трьом було достатньо місця. Ліжка дуже-дуже комфортні, моя спина раділа і відпочивала після 4 годинної дороги. Чистота захоплююча, навіть донька 8 років відзначила, що все блищить. Комфорт не тільки у кімнаті, а й на кухні, все є щоб приготувати дитині. Двір великий, є де погуляти і дітям і дорослим. А головне це тиша і спокій, чого ми не відчули близько моря. Чудове місце для відпочинку. Хазяї доброзичливі і усміхнені, з любов'ю до діточок.“

• Pokoje na Orzeszkowej Оцінка за відгуками: 9,6

“Нам сподобалась квітуча теріторія,гарний номер зі зручностями(2поверх).На першому поверсі міні кухня.Уважні і вічливі домогосподарі.“

• Marina Pallatium Premium Floor Оцінка за відгуками: 8,1

“Надзвичайно вдала локація. Увечері можно було вийти пройтися променадом над водою, а також посидіти в готелі на відкритому майданчику з келихом вина. Номери чисті та охайні, мені пощастило з видом на набережну. Зважте, що готель немає балконів, тож мова лише про вид з вікна. Вельми привітний персонал. Є паркування.“

“доступно до всього“

“Чудове місце! Обов‘язково повернемося)“

• Kwartał Dominikański Оцінка за відгуками: 8,8

“чисто та все близько“

• POKOJE U MIKOŁAJA Оцінка за відгуками: 8,3

“Дуже сподобалося місце розташування. Тихо і комфортно. Чисті і охайні кімнати. Є посуд для приготування їжі. На вулиці є гарна зона відпочинку з басейном. Дітям було дуже весело в басейні ще купатися після моря. До моря теж не є далеко. Рекомендую усім, особливо з дітьми. Дуже привітна господиня. Обов’язково ще приїдемо сюди“

10 найкращих готелів - Камень-Поморський