2. Польща: відгуки про готелі

9,9

9,8

8,6

• Відгук від 17 квітня 2024

В Квартирі є все необхідне, зручне розташування, перебування було комфортним.
    • Апартаменти з балконом

Комфортні світлі та затишні апартаменти, є чайник, кавоварка, мікрохвильовка, холодильник, фен, праска. Господар подбав про достатню кількість рушників, додаткову ковдру, шампуні , чай, каву та все, що спотрібниться подорожуючій людині. Зручне розташування, поблизу залізничний вокзал та торговий центр.

• Відгук від 16 червня 2023

• Апартаменти з балконом

Найбільша проблема для мене - непрацюючий інтернет. Мала роумінг мобільного зв'язку, а до Wi-Fi неможливо підключитись. В квартирі не знайшла фен. Диван треба розкладати і застеляти самому. Це важко робити серед ночі *** El mayor problema para mí es que no funciona Internet. Tenía itinerancia móvil y era imposible conectarse a Wi-Fi. No encontré secador de pelo en el apartamento. Tienes que desplegar el sofá y hacerlo tú mismo. Es difícil hacerlo en mitad de la noche.

Зручне розміщення. Чітка інструкція як заселитись. Достатньо посуду, чиста постіль *** Alojamiento cómodo. Instrucciones claras sobre cómo hacer el check-in. Vajilla suficiente, ropa de cama limpia

• Відгук від 20 жовтня 2022

Квартира чиста та затишна. Має хороше розташування в центрі міста. Чудовий варіант для проживання. Єдиний недолік це пог
    • Апартаменти з балконом

Погана шумоізоляція, тому чути все, що відбувається на дворі (звуки трамваїв, спецтранспорту)

Дуже гарний вид з вікна (оскільки квартира знаходиться на 13 поверсі), близько до центру міста, поряд хороша транспортна розв‘язка. Також квартира була чистою та затишною. Оскільки у Варшаву я приїхала дуже рано, то за попередньою домовленістю з власницею мала змогу заселитися швидше ніж 16.00.

Дата проживання: Жовтень 2022

• Відгук від 11 травня 2022

• Апартаменти з балконом

Дуже гарні апартаменти, є все необхідне, чисто затишно з дуже гарним видом на Варшаву👏👏👏💗

Дата проживання: Травень 2022

• Відгук від 15 квітня 2022

Найкращі апартаменти у Центрі Варшави
    • Апартаменти з балконом

Це був найкращий відпочинок для нас із сином. Затишна квартира на 13-му поверсі з дивовижним видом! Особливо був прекрасний вид ввечері, коли нічна Варшава запалювала вогні! У квартирі є все для комфортного проживання: пральна машина, холодильник, праска, електроплита, кавоварка, є мило, шампунь та засіб для миття посуду, а розкладне диван-ліжко було напрочуд зручним. Розташування чудове, напроти апартаментів знаходиться супермаркет, а зовсім поруч Burger King та KFC! З Жанет, власницею квартири, було дуже приємно спілкуватись! Дуже вдячні за цукерки, каву та чай) Будемо у Варшаві, обов’язково завітаємо ще раз, тепер із чоловіком!

Дата проживання: Квітень 2022

• Відгук від 17 березня 2022

Нереально круте помешкання!
    • Апартаменти з балконом

Якщо чесно, то це найкраще помешкання, в якому я коли-небудь зупинялась❤️ Панорамні вікна, фантастичні види нічного міста, тепло, затишно, все продумано до дрібниць... Я закохалася в ці апартаменти! Обов'язково приїду ще:)

Дата проживання: Березень 2022

• Відгук від 3 листопада 2022

6,0
    Добре.
    • Апартаменти з балконом

Не сподобалося, що на 2-х диванах були брудні плями з крові... ( Надіюсь їх вичистять для наступних жильців).. було неприємно на них спати. Старі сковороди, на них готувати не можливо.

Маленька чиста квартира, все компактно. Гостинні господарі, відповіли на всі питання, допомогли вирішити все що цікавило.. Поряд Центральний вокзал, гарний вигляд з вікон. ..

Дата проживання: Листопад 2022

• Відгук від 7 червня 2022

5,0
    Дешево та сердито
    • Апартаменти з балконом

1. Брудна постільна білизна 2. Кондиціонер над ліжком плював льодом і водою на мене 3. Мені ледь не відмінили бронювання через проблему з карткою за одну годину. 4. В поясненні щодо того, як дістатися до номеру, забули вказати, що ключі відчиняють не номер, а вхідні двері у весь будинок - і це не очевидно, адже в перший раз ці двері відчиняються кодом в домофоні. Тому я не в повній тверезості о дванадцятій вечора слухав моралі консьєржа про необхідність знання польської, замість того, щоб зайти додому і відпочивати. Через декілька хвилин націоналістичних аргументацій мені все пояснили про двері і пан консьєрж, і адміністратори в чаті букінгу, тобто ночувати на вулиці мене все ж не залишили. 5. Туалет смердів і душова головка зламана.

1. Розташування. Дуже близько до центрального вокзалу, зручно. 2. Апартаменти гарні на вигляд, вид із вікна теж. 3. Ціна не кусається 4. Адміністратори дуже доброзичливі, швидко відповідають навіть увечері

Дата проживання: Червень 2022

• Відгук від 16 березня 2024