3. zachodniopomorskie – opinie o obiektach B&B i zajazdach

8,7

8,4

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy

Lokalizacja, sala gier, bezpłatny parking przy obiekcie, wygodne łóżka.

• Ocena dodana: 24 sierpnia 2023

• Pokój trzyosobowy

W sumie wszystko było ok.

W cenie duzo atrakcji dla rodzin dla zabicia czasu. Pilkarzyki Cymbergaj ping-pong, bilard i 2 grile, no było co robić gdyby nie było pogody. Akurat była.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Ogólnie fajna, sympatyczna miejscõwka.
    • Pokój trzyosobowy

Trochę mały pokój jak na trzy osoby, brak stolika w pokoju.

Bardzo czysto, dobra lokalizacja, balkon z krzesłami, Wi-Fi więcej niż dobre.

• Ocena dodana: 20 sierpnia 2023

Wakacje w Dąbkach
    • Pokój Czteroosobowy

Śniadania słabe. Kawa rozpuszczalna. Brak zwykłej czarnej herbaty. Codziennie to samo, bardzo ubogo.

Hotel / pensjonat z wierzchu ładny budynek W środku pomieszanie z pąplątaniem. np. W łazience piękne płytki na podłodze, umywalka, prysznic całkiem. A na ścianach glazura PRL. W pokoju wszystko ok. A tu krzesła z mega brudną tapicerką. Ogólnie w porządku dla mało wymagających. Brak dbałości o szczegóły i o czystość.

• Ocena dodana: 3 sierpnia 2023

Polecam wybór tego hotelu, bardzo miło i sympatycznie również dzięki personelowi, przemiłym paniom.

nie mam uwag

Śniadanie smaczne, obsługa miła i życzliwa, Miło i sympatycznie oraz wygodnie.

• Ocena dodana: 23 lipca 2023

Jestem zadowolony z pobytu
    • Pokój Czteroosobowy

Z powodu braku miejsc na posesji, parkowałem na ulicy

Śniadanie smaczne, mini plac zabaw dla dzieci, sala rozrywki (mini siłownia, gry zręcznościowe), niezbyt daleko od plaży, w pobliżu centrum handlowe i kościół

• Ocena dodana: 20 lipca 2023

Fajne miejsce z dobrą lokalizacją w Dąbkach
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Warunki zadowalające, spełniające nasze oczekiwania. Bardzo dobry kontakt z gospodarzem obiektu (właścicielem). W pokoju lodówka, tv, internet bardzo wygodne łóżka. Na miejscu darmowy parking, miejsce na rowery, stół pingpongowy itd. . Śniadanie o.k.smaczne

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy

Hotel w dobrej lokalizacji , obsługa bardzo miła . Właściciel bardzo życzliwy.

• Ocena dodana: 8 lipca 2023

Jestem bardzo zadowolona i możliwe, że wrócę.
    • Pokój trzyosobowy

Łazienka niestety jak wszędzie dość komunistyczna. Zdecydowanie szklana półka nad umywalką do zdjęcia bo przeszkadza albo powinna być większa umywalka żeby półka nie przeszkadzała w pochylaniu się przy myciu zębów. Natrysk też wypadałoby wymienić. Zamek w drzwiach do wymiany. Trzaskanie, żeby zamknąć drzwi nie jest przyjemne.

Bardzo miło zaskoczyło mnie otoczenie obiektu- mimo bliskości do plaży i sklepu jest naprawdę bardzo cicho i nie ma pensjonatów okno w okno. Pokój schludny, wygodne łóżka, balkon, wystarczająco dużo miejsca do zaparkowania auta a z niespodziewanych atrakcji był bilard, cymbergaj, stół do pingponga i mini siłownia. W tej miejscowości centrum stanowi sklep POLOmarket gdzie można zrobić zakupy spożywcze. W tym roku cena dań obiadowych w barach wachała się od 35zl do 45zl od osoby. Było wesołe miasteczko. Do plaży jest łatwy i dość krótki spacer więc rodziny z dziećmi w wózku też będą zadowolone z dojazdu. Plaża szeroka, miły piasek, można zobaczyć kilka kutrów rybackich, przy plazy toalety platne 4zl (automat na drzwiach, trzeba miec przygotowane 2złotówki). Hotel jest w spokojnym miejscu ale mimo wszystko blisko atrakcji. Jeśli planujesz wakacje żeby mieć spokój od wszystkich i wszystkiego to tutaj może być ci dobrze. Hotel oferuje na dole śniadania za dodatkową opłatą a miejscu gdzie jest bilard jest gdzie usiasc jeśli chcesz wyjść z pokoju. Dla dzieci pomiędzy morzem a jeziorem jest takie rondo gdzie można wynająć samochodziki na pedały.tam dzieci jeżdżą w kółko bezpiecznie bo ruch samochodowy jest znikomy w tym miejscu. Z kolei nad jeziorem Bukowo można popływać rowerkiem wodnym 50zl/h lub statkiem (nie znam ceny). Jest kawiarnia, pizzeria, ładny publiczny plac zabaw I dużo miejsca do posiedzenia pomiędzy obserwacją kaczek i łabędzi :) Miejscowość polecam. Ps: prawie wszędzie da się bezpłatnie parkować, również w okolicy plaży.

• Ocena dodana: 14 czerwca 2023

Pokój fajny. Właściciel bardzo pomocny. W ogrodzie atrakcje dla dzieci.
    • Pokój Czteroosobowy

Pokój fajny. Właściciel bardzo pomocny. W ogrodzie atrakcje dla dzieci.

• Ocena dodana: 9 czerwca 2023

Czyste pokoje 15min piechota od morza w Dąbkach
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Mały minusik i to może być moje osobiste upodobanie ale materac należał do tych miękkich po których bola plecy. Kolejny mały minus to hałasująca lodówka w pokoju ale to nie jest przyapadlość tylko tego obiektu..

Pokoje czyste, raczej nieduże w moim przypadku na parterze z wyjściem na mały ogródek gdzie znajdował się stolik z ławeczkami i suszarką

• Ocena dodana: 8 czerwca 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Hotel położony w cichej części miejscowości, nie dochodzi gwar ulicy więc można odpocząć w spokoju. Pokój czysty, wyposażony we wszystko co może być potrzebne w trakcie pobytu (odpowiednia ilość szafek, szafki nocne, dobre oświetlenie przy łóżku, stolik i krzesła, telewizor). Melodią przyszłości byłaby może wymiana materaca w podwójnym łóżku, gdyż czuć już sprężyny, ale akurat podczas mojego bardzo krótkiego pobytu nie przeszkadzało to szczególnie. Łazienka odpowiedniej wielkości, woda gorąca (bojler). Parking na terenie hotelu.

• Ocena dodana: 12 maja 2023

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Lokalizacja spokój cisza wszedzie blisko miła obsługa polecam

• Ocena dodana: 16 sierpnia 2022

Cudowny wywczas
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

2 pietro, więc poddasze. Bardzo goraco, nawet wentylator w pokoju nie pomagal. Na mega upały polecam nizsze pietra.

Cicha lokalizacja blisko do morza i "centrum", gdzie jest market i cała strefa gastro i rozrywki. Pan który nas przyjął był bardzo troskliwy, użyczył nam parawanu, zapraszał do jacuzzi i interesował sie czy niczego nam nie potrzeba. Lodowka w pokoju pozwalala schlodzic napoje, bez tego byśmy zginęli xD a w tv podstawowe kanaly, ale przynajmniej nie samo tvp :) Darmowy parking

• Ocena dodana: 14 sierpnia 2022

• Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo dobra lokalizacja, do plaży spacerkiem niecałe 10 minut. Mili właściciele. Czyściutko. Dodatkowy atut to smaczne śniadania i bezpłatny parking.

• Ocena dodana: 1 sierpnia 2022

• Pokój trzyosobowy

Nie najlepszym pomysłem gości z parteru było grillowanie bezpośrednio pod naszym balkonem (chociaż było na to inne miejsce). Warto byłoby to ograniczyć jakąś tabliczką informacyjną.

Ogólnie OK. Obiekt jakby dopiero co oddany do użytku. Trochę brakowało skrawka terenu na popołudniowe rozstawienie leżaka, ale działka nie jest z gumy. Pozostają balkony (do południa).

• Ocena dodana: 16 lipca 2021

Jakuci odpłatne

Pobyt: lipiec 2021

• Ocena dodana: 14 września 2023

Polecam
    • Pokój trzyosobowy

Duży pokój z tarasem i spora łazienka. Blisko do plaży. W pokoju naczynia, czajnik i parawan. Bezpłatny parking. Bezproblemowe zameldowanie w godzinach nocnych.

• Ocena dodana: 29 sierpnia 2023

3,0
    Słaby

Tylko lokalizacja

Smród z łazienki, pokój zamieniony, dostałem klitkę na poddaszu, gorąc nie do wytrzymania i do tego ten smród. Cena ponad 1400 złotych za 6 nocy bez śniadania to nieporozumienie. Na zdjęciach wygląda przyzwoicie, ale w rzeczywistości już nie. 20 letni gumolit na podłodze.

• Ocena dodana: 27 sierpnia 2023

Przyjemny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Bardzo cienkie ściany. Słychać rozmowę sąsiadów a najbardziej dzwięk otwieranych i zamykanych szuflad zza ściany. Śniadanie moze być. Pensjonat jest mały wieć nie ma co wydziwiac. Szkoda ze kawa rozpuszczalna tylko. I te szklanki!!! Basen to taki rozkładany, ogrodowy ;) podwórka nie ma praktycznie. Za ogrodzeniem jak się trafią rozrywkowi sasiedzi to spać sie nie da. Daleko do plaży.

• Ocena dodana: 31 lipca 2023

• Pokój Czteroosobowy

Super śniadania !, Lokalizacja, plaża blisko naprawdę bardzo polecam, i pozdrawiam właścicieli 😁

• Ocena dodana: 17 lipca 2023

Godne polecenia
    • Pokój Czteroosobowy

Bardzo wygodne łóżka, czystość, przestronność, bliskość, dużo atrakcji dla dzieci. Możliwość wykupienia bardzo smacznego śniadania. Przesympatyczny i pomocny personel

• Ocena dodana: 3 lipca 2023

Bardzo przyjazne miejsce

• Ocena dodana: 9 czerwca 2023

Znośny
    • Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

Brak ogrzewania, gdy w nocy było 5 stopni. Właściciel tłumaczył ten fakt zakończeniem sezonu grzewczego i brakiem możliwości zmiany programu w komputerze kotłowni.

Schludnie i czysto.