2. Польща: відгуки про готелі

8,8

9,2

• Відгук від 26 травня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Дуже жарко в спальні! Вікно не відчиняється, кондиціонера немає. Знімають залогові 500 злотих

Дуже сподобалось розташування апартаментів! Чисто, гарно, паркінг

• Відгук від 5 квітня 2024

• Апартаменти з 1 спальнею

Жахлива шумоізоляція вікон. Чутно абсолютно все, що відбувається за вікном – ввечері п’яні гоп компанії, зранку сміттєвози і т. д. Номер не дуже доглянутий. Знайшли брудний рушник у шафі у ванній кімнаті, балкон … голубами, стільці і столи розхитані і вимагали обслуговування. Не дуже зручний диван з точки зору спального місця. При бронюванні потрібно залишити депозит 500 злотих, що нормально для Гданська, але дивно для Польщі.

Просторі апартаменти з усім необхідним для гарного відпочинку. Сучасній ремонт. З вікон відкривався чудовий вид на старе місто. Зручне ліжко в спальній. Безкоштовний паркінг і WiFi був дуже доречним. Супер розташування. Старе місто, ресторани і магазини знаходяться в пішій досяжності.

• Відгук від 11 березня 2024

• Апартаменти з 2 спальнями

Дивно працює система водонагрівання, якщо ручка гігієнічного душу в невідповідному положенні - немає теплої води... Ми просиділи так вечір, ніч, ранок поки не звязались з персоналом (швидше не вдалось). У наших апартаментах спальня відгороджена від вітальні склопакетом з шторами, досить цікаве рішення, але при закритих дверях недостатньо вентиляції і свіжого повітря.

Чудове місце розташування, паркінг під будинком, центральна частина міста, торговий центр в межах 10-15хв пішого ходу.

• Відгук від 11 лютого 2024

шум

• Відгук від 11 червня 2023

• Покращені апартаменти

Не працювала мікрохвильова пічка та витяжка.

Розташування, чистота, шикарний вид, підземний паркінг.

• Відгук від 14 травня 2023

• Апартаменти з 2 спальнями

При заселенні отримали інформацію, що тільки 1 день не буде карти паркінгу. Але кожного разу були змушені йти до охоронця в будинку поряд, щоб відчинив браму. Це нам завдало незручності, оскільки вулиця вузька і ми витрачали час на пошуки охоронця. Адміністратор по телефону не змогла вирішити цю проблему.

Дуже гарна локалізація! Прекрасний вид з вікна. Всі туристичні пам'ятки та музеї поряд.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 8 квітня 2024

3,0
    Повна відсутність комунікації із господарями помешкання!
    • Апартаменти-студіо

Було трохи дивно ходити по декілька локаціями, щоб дійти до сейфу з ключами. Скажу зразу, дуже складно вести код для в ходу в корпус С. На зв'язок господарі виходять раз в два дня, якщо плануєте вести активну комунікацію, наприклад розповісти про проблеми з апартаментами, щось попросити, замовити їжу, у вас не вийде - це не про ці апартаменти. __________________ Trochę dziwnie było chodzić po kilku lokalizacjach, aby dostać się do sejfu z kluczami. Powiem od razu, bardzo trudno jest wpisać kod na przeprowadzkę do budynku C. Gospodarze kontaktują się z Państwem raz na dwa dni, jeśli planujecie aktywnie się komunikować, np. rozmawiać o problemach z mieszkaniami, o coś prosić , zamów jedzenie, nie uda ci się - nie o te apartamenty tu chodzi. _________________ It was a little strange walking through several locations to get to the safe with the keys. I'll say it right away, it's very difficult to enter the code for moving into building C. The hosts contact you once every two days, if you plan to communicate actively, for example, talk about problems with the apartments, ask for something, order food, you won't succeed - this not about these apartments.

• Відгук від 17 травня 2023

Місце розташування і самі апартаменти дуже хороші за свої гроші. Потрібен кращий клінінг!!!
    • Апартаменти з балконом

Було брудно! Я не придираюсь зазвичай… але були з 9-ти місячною дитиною, яка ще не ходить, тільки повзає. Вся підлога встелена чорним жіночим волоссям, його просто неймовірно багато було 🤢 В дитини повні руки весь час його! Також не пощастило з розташуванням номера. Він був над аркою, де о 5 ранку сміттєвоз забирав сміття. Дуже голосно і довго! Неможливо спати після того.

Місце розташування просто шикарне. виходиш і одразу набережна з неймовірним видом. Апартаменти обладнанні абсолютно всім необхідним.

Дата проживання: Травень 2023

• Відгук від 3 травня 2024