2. Lengyelország hotelértékelések

8,7

• Ingyenes WiFi

9,1

100%-ig hiteles értékelések

Valódi vendégek. Valódi foglalások. Valódi vélemények.

Tudjon meg többet- előugró ablakot nyit meg
Írjon értékelést

Megjelenítve: 1 – 2

• 2021. szeptember 11. az értékelés napja

9,0
    Kedvencek közé felvéve, Gdanskban nem keresnék másik szállást, ha újra mennék
    • Szabadidős út
    • Egyedül utazó
    • Deluxe egyágyas szoba
    • 2 éjszakára szállt meg

Akinek egy kávé reggel elég, annak jó a reggeli, aki svédasztalra számít, az csalódik (-). A reggeli egy pohár gyümölcslé, kávé vagy tea, és menüből választott étel (ez 45 zlotyi az étlap szerint). A belvárosban számos helyen ennek kétharmadáért sokkal bőségesebb reggelit adnak, nagyobb választékkal. A mosdó csapjából folyó vízbe bárhogy érintettem a kezem, szerteszét spriccelt :D (-).

Parkoló a szálloda mögött, másutt kvázi tilos megállni. Recepció az épület oldalában, szemből jobbra. Városra néző szobát kértem és kaptam – a nyolcadikon. A kilátás kb. a hatodik-hetediktől jó, el lehet látni a háztetők felett (+). A csatorna túlpartján több háztömbnyi építkezés folyik, jelenleg az alapoknál tartanak (2021. 09.). Emiatt napközben zaj van, este a darukat kivilágítják, kell a sötétítő függöny. De nem volt zaj, por vagy ilyesmi (egy péntek tapasztalata). A szoba tágas, másikkal egybenyitható. A zuhanyozó kabin tágas, sampont is adnak. Van vízforraló, tea- és kávé, vizek meg keksz bekészítve. Plusz egy tök üres hűtő, olcsó kisbolt két házzal arrébb a csatorna parton. A tizediken tetőterasz a görög étterem (nem a szálloda) része, este nyitott ablaknál behallatszik a zene (-), ezért szép, hogy a nyolcadikra adták a szobát (+) és nem a kilencedikre. A tetőteraszra érdemes felmenni a kilátás miatt, egy limonádé 12zlotyi. A szálló a "régi" belváros szélén van, gyalog minden elérhető, bejárható. A reggelit földszinti görög étterem adja > lásd. mi nem tetszett. Bónusz: a szállodának csak egy liftje van, ami telt ház esetén kevés lehet. De az étterem-tetőbár közi lift (a szállóból az étterembe áthaladva jobbra) is használható.

2021. szeptember a tartózkodás időszaka

Megjelenítve: 1 – 2

Felvesszük az árversenyt
Felvesszük az árversenyt
Alacsony árak • Nincs foglalási díj • Olcsóbbat talált? Kifizetjük a különbözetet!