3. Абруццо: відгуки про готелі
Абруццо Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Motel Boston Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже чисто, затишна кімната.“

• Albergo Il Veliero Оцінка за відгуками: 9

“Чисто“

• Hotel Excelsior Оцінка за відгуками: 10

“Найкраще проявиться цей готель в пляжний сезон, перша лінія, багато зелені навколо, гарна набережна та пляжі. В міжсезоні - чудове місце для транзитного відпочинку в дорозі.“

• Hotel Maja Оцінка за відгуками: 10

“Ми були на початку жовтня. Готель охайний , сучасний та чистий. Море знаходиться через дорогу. Пляж широкий. в номерах прибирають кожного дня. Великий плюс що в готелі можеа брати велосипеди безкоштовно. Центр старого міста з більшістю ресторанів знаходиться в 1,3 км. Поряд також є деякі кафе, супермаркет, аптека.“

• Hotel City Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалось місцерозташування, дуже близько до моря, в кроковій доступності магазини, кафе, табачна лавка. В готелі було дуже чисто, хоч готель не новий. Сподобалися сніданки, дуже приємні дівчата в ресторані, особливо одна дівчина блондинка, я не розмовляю італійською мовою,тільки українською але вона мене добре розуміла і допомагала. У нас був дуже ранній відʼїзд, нам допомогли зібрати ланч бокс з собою.“

• Hotel Promenade Оцінка за відгуками: 10

“Готель росташован безпосередньо на берегу моря. В пішій доступності є супермаркет з додатковими розвагами. Персонал привітній. Сніданок був включений і він був смачний і різноманітний. Також з приземного була ванна, саме ванна а не душова кабіна.“

• Queen Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Все чудово! Прекрасне місце та прекрасний власник, який був дуже гостинним. Великий паркінг, простора кімната, новий санвузол та швидкий інтернет. Готель знаходиться недалеко від траси, тому при подорожах це максимально комфортно.“

• Hotel Excelsior Оцінка за відгуками: 7

“Достатнє співвідношення між ціною і якістю. З балкону дійсно було видно море. Прибрано. Є необхідний мінімум речей . Кондиціонер.Гарний сніданок.“

• Sea Lion Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Ми дуже вдячні за такий теплий прийом. Персонал просто вражає, неймовірні люди та гарні професіонали свого діла. Особливо на сніданку, коли нас зустрічали з посмішкою і пропонували смачну каву. Дуже приємно вражені щоденним прибиранням, а також привітним персоналом на ресепшені.“

• Hotel Daniel Оцінка за відгуками: 10

“Готель розташований десь приблизно 1.5 км від гірськолижного підйомника і на такій же відстані від центру міста. Власники готелю дуже гостинні та приємні люди, тому дійсно відчуваєш себе як вдома. В готелі все зроблено з любов'ю, номери невеликі, але оснащені всім необхідним, та в номерах дуже тепло. Шеф кухарю окрема подяка за дуже смачні обіди та вечері, а офіціантам за чудове обслуговування, завжди вчасно, завжди з посмішкою, навіть після новорічної ночі вже зранку, вони з чудовим настроєм подавали сніданок, особлива подяка Джованні. Сніданки в готелі типові для Італії, в основному це свіжа випічка, фрукти, йогурт, кава йде за додаткову плату. В готелі є невелике СПА з парною, сауною та джакузі за додаткову плату. В цілому готель мені дуже сподобався, я читала перед поїздкою, що люди жалілися на незручні подушки, дійсно подушки трохи жорсткуваті як на мене, але у шафі лежали м'якіші, тому я собі взяла ті, які мені сподобалися більше.“