Agistri Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Oasis Beach Hotel Ocena: 10,0

„Wspaniały hotel, rewelacyjne podejście do gościa. Na samej płazy, leżaki w cenie, super śniadanie, bardzo wygodne łóżka, czyściutko. Rewelacja!”

• Galaxias Studios Ocena: 9,6

„Wspaniała lokalizacja, mili i kontaktowi właściciele, czystość co drugi dzień wymiana ręczników dobrze wyposażony pokój. Blisko do plaży oraz do tawern. Na dole bankomat jedyny na wyspie. Ogólnie super miejsce na wypoczynek. ”

• Laza Beach Ocena: 10,0

„Truly recommend this hotel! Comfortable rooms, delucious brekfast and really kind owner! The hotel is located close to the city centre, opposite to the nice beach. Perfect for holidays! Gorąco polecam! Ładne pokoje, pyszne śniadania i bardzo miły uśmiechnięty właściciel. 2 min od centrum Skali, po drugiej stronie ulicy plaża z darmowymi leżakami, restauracja w hotelu 😉 miejsce idealne na wakacje. Sama wyspa świetna, idealna na 2-dniowy wypad z Aten”

• Saronis Hotel Ocena: 8,3

„Rodzinny hotel usytuowany bardzo blisko plaży. Hotel zadbany, klimatyczny. Pokoje małe, ale czyste. Tawerna oferuje wspaniałą kuchnię. Śniadania serwowane w ogrodzie bardzo smaczne.”

• Studios Antoniou Ocena: 10,0

„Mariia jest cudowna kobietą, bardzo życzliwa i pomocną. Zaproponowała nam również, iż podwiezie nas na prom. Pokój czysty, z bajkowym widokiem na morze. Polecam z całego serca. Mam nadzieję, że jeszcze tu wrócimy.”

• Yialos Studios Ocena: 8,3

„Gospodarz był bardzo miły 🙂”

• Hotel Abatis Ocena: 9,6

„Zostaliśmy zakwaterowani w pokoju na 2 piętrze od strony morza. Pokój posiadał duże okno i balkon, za którym otwierał się przepiękny widok. Był zorientowany na północ, dzięki czemu nie nagrzewał się zbytnio od słońca i przyjemnie było usiąść przy stoliku na balkonie. Bardzo wygodne łóżko. Żal było wyjeżdżać.”

• Agistri Hotel Ocena: 8,3

„To bardzo ładny hotel, łączący tradcyję z nowoczesnością. Sporo akcentów antycznych. Personel sympatyczny, pomocny, pani sprzątająca robi dobrą robotę. Jest tu widok na morze z większości pokoi, piękny taras widokowy dodatkowo (nikt nam o nim nie powiedział, sami znaleźliśmy). Tylko dwa piętra, ale mają windę, co pomaga np. rzy transporcie bagażu. Do dyspozycji basen w drugim hotelu tej firmy - co na Agistri nie jest częste. Telewizja rónież programami międzynarodowymi. WiFi jest za darmo - tak ma być, brawo - choć czasami się zrywa. Generalnie - bardzo dobrze.”

• Hotel Flisvos Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, piękny widok, rodzinna atmosfera, czystość, smaczne śniadania, cudowne wschody słońca. Pobyt w hotelu był dla nas wspaniałym doświadczeniem. Zachwyciło nas piękne, spokojne miejsce, serdeczność i pomoc właścicieli oraz obsługi hotelu. Z całego serca polecamy wszystkim, którzy chcą spędzić czas z dala od zgiełku. To miejsce i spotkani tam ludzie z pewnością pozostaną w pamięci.”

• Aktaion Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo fajny hotel sympatyczni właściciele jedzenie w restauracji przepyszne pokoje bardzo czyste codziennie sprzątane pokój na parterze z tarasem przy basenie, który jest wystarczający aby popływać i schłodzić się. Port oddalony o 200m od hotelu, plaża super, darmowe leżaczki dla gości hotelu, blisko promenady z restauracjami ogólnie wszystko pod ręką.”

9 Najlepszych Hoteli w regionie Agistri