2. Wyspy Cooka – opinie o hotelach
  3. Wyspy Cooka – opinie o hotelach
Aitutaki Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Matriki Beach Huts Ocena: 10

„Obiekt jest idealnie położony, bo przy samym oceanie, cos niesamowitego. Przed samym obiektem ocean ma piekna rafe. Cisza i spokoj, blekit oceanu jest niesamowity. Gospodarz jest bardzo pomocny, bardzo mily. Organizuje niesamowita wyprawe po lagunie, polaczona z nurkowaniem i bardzo dobrym jedzeniem. Gospodarz bardzo duzo opowiada, koniecznie trzeba te wycieczke zaliczyc. Wyspa jest mala, ale czesto pod gorke. Korzystalam z bezplatnych rowerow z obiektu. Mozna wypozyczyc skuter. Nieopodal jest otwarty sklep 24h, w nim kupimy najwiecej produktow spozywczych. Taniej mozemy kupic na bazarze lub na stacji w centrum. Trzeba sie liczyc, ze na Aiututaki jest drogo, najdrozsze są produkty mleczne i jest ich malo. Za to wino z Nowej Zelandii jest wszedzie i jest niesamowite ;) Prysznic na zewnatrz, jest ciepla woda. Wc tez sa na zewnatrz wspolne. Kwaterki są troche surviwalowe, ale maja swoj urok. Na posesji jest kran z pitna woda. takie kraniki znajduja sie tez na wyspie- super sprawa. Towarzystwo kotow jako dodatek, dla mnie kociary bylo to na plus, jeden kot spal u mnie w domku i sie stolowal ;) Z waznych rzeczy, o tym mogliby gospodarze wspominac, poniewaz ja takich informacji wczesniej nie znalazlam. Nie ma na wyspie kantorow i jedyny bank czynny od pon-pt tez nie wymienia waluty. Tak wiec od razu zabierzcie dolary nowozelandzkie lub musicie posiadac karte by wyplacic pieniadze z bankomatu- za kazdym razem pobiera prowizje, nizsza ten w centrum kolo banku i sklepu z telefonami i kartami sim- mozna nabyc karte sim bez problemu, ale tylko pon-pt. Na Rarotondze na lotnisku tez nie ma kantoru, banki rowniez otwarte tylko pn-pt. W nd wiekoszosc sklepow jest zamknieta, tez nie da sie nabyc alkoholu w niedziele.”