Alba Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Vila Rustica Ocena: 5,4

„Bardzo ładna okolica. Pomocni gospodarze. ”

• Hotel Transilvania Ocena: 8,8

„Nowoczesność , wygodne łóżko ”

• Hotel Clasic Ocena: 8,3

„W pokoju było bardzo ciepło. Wentylator, który tam był, niemiłosiernie hałasował, natomiast po otwarciu okna wchodził hałas z ulicy. Bardzo duży i wygodny parking”

• „Sympatyczny gospodarz, świetna lokalizacja i dobrze utrzymany apartament.”

• Hotel Axa Travel Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, parking duży i oświetlony. Śniadanie smaczne, łóżka wygodne, wzorowo czysto. Personel uczynny. Obiekt powyżej średniej europejskiej. Nie ma różnicy w cenie pokoju pomiędzy rezerwacją przez Booking, a na miejscu. W podróży do i z Bułgarii, niezastąpiony i pewny punkt. Spałem już w kilku hotelach w Rumuni, ale ten z nich jest najlepszy.”

• Hotel Leul de Aur Ocena: 9,0

„Świetne miejsce na jedną noc w drodze powrotnej z Bułgarii. Komfortowo, czysto, łóżka bardzo wygodne, bardzo dobre, urozmaicone śniadanie, miły personel, bezpieczny parking na tyłach hotelu. Sympatyczne, spokojne miasteczko. Polecam!”

• Hotel Turn Sebes Ocena: 9,6

„Bardzo czysto. Działała klimatyzacja. Sympatyczna obsługa, choć słabo komunikująca się po angielsku. Bardzo dobre i obfite śniadanie. Super lokalizacja i brak problemów z zaparkowaniem.”

• Hotel Parc Ocena: 7,1

„Lokalizacja hotelu w centrum,ale jednocześnie było cicho,tylko rano przy otwartym oknie słychać było dzwony kościelne,które były naprawdę głośne. Pokój czysty i przestronny, łazienka duża i ładnie i urządzona, minusem -jak dla mnie -sa wbudowane prysznice bez słuchawki (ja osobiście tego nie lubię). Bardzo eleganckie wnętrze hotelu i wyposażenie pokoi sprawia,że hotel zasługuje na swoje 4 gwiazdki.”

• Apartament centru Ocena: 9,6

„Bardzo dobra lokalizacja, bardzo miły i pomocny gospodarz , dojechaliśmy po północy i nie było problemów z odebraniem kluczy, gospodarze czekali uśmiechnięci, bardzo dobra cena. Duży sklep w odległości 50 m Polecam”

• Citadel Hostel Ocena: 9,2

„W pokoju pościel ubrana, lampka przy łóżku, szafki. Ręcznik w standardzie. Bardzo sympatyczny i pomocny personel. Zamiast kuchni jest kącik z zimnymi i gorącymi napojami. Hostel trochę na uboczu centrum ale godny polecenia.”

19 Najlepszych Hoteli w regionie Alba