Amalfi Coast Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Hotel Bristol Оцінка за відгуками: 9

“Шикарний вид на гори та місто, особливо гарно коли захід сонця 🌅“

• Casa Raffaele Conforti Оцінка за відгуками: 10

“Дякую за гостинність! Дуже не звичайне , гарне місце!“

• Palazzo Vingius Оцінка за відгуками: 10

“вид з вікна,чистота, приємний персонал ,смачний сніданок“

• Hotel Belvedere Оцінка за відгуками: 10

“Чудове розташування та ліфт до басейну“

• Hotel Il Nido Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарна локація, неймовірний вид з тераси, смачні і різноманітні сніданки, Інтерʼєри готелю та персонал.“

• Nido Verde Оцінка за відгуками: 10

“Неймовірне поселення Аджерола,де відкриваються фантастичні незабутні краєвиди,а час зупиняється!Господар Роберто привітний та доброзичливий,допоміг придбати квитки,познайомив з місцевістю!Мегасмачні сніданки під відкритим небом!Затишно й феєрично!!!“

• Panariello Palace Оцінка за відгуками: 10

“Готель знаходиться в горі від центру міста Bomerano готель надає послуги перевезення до центру безкоштовно кожної години до якого їхати 5 хв Дуже гарний вид на місто і море Дуже хороші люди там працюють Все сподобалось Ми обов’язково повернемося туди“

• Casa Agnese Оцінка за відгуками: 10

“Все дуже сподовалося. Агнес неймовірна. Я трошки заблукала, не змогла знайти будинок. Написала їй, що не можу знайти, за 5 хв вона вже була біля мене і провела мене. Напевно, побачила мене з тераси. Перед цим написала мені, щоб я сказала, коли буду, щоб вона підготувалася. Поселила меге скоріше ніж написано і дозволила виселитися о 2 год дня. Я ще пів дня могла проводити на пляжі. Холодильник був повен. Їжі було достаьньо. І взагалі всього було достатньо для комфортного проживання. Рушників також була достатня кількість. Все було дуже чистим. І гарно пахло. Було ще кріселко для пляжу. Воно дуже знадобилося. Не потрібно будо платити за лежаки“

• Hotel Il Nido Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобався вид на море, особливо під час сніданку. Сніданки - окреме задоволення у готелі: дуже смачна випічка зі свіжими ягодами, та був вибір із солоного та смачна кава. Окрема подяка Альдо, дуже допоміг нам під час виїзду, був приємний та допоміг із паркуванням авто (там цікава схема була). Та й взагалі, персонал весь був дуже ввічливий, було приємно відпочивати, завжди раді були допомогти. Сусіди майже не заважали, але була маленька дитина, то було чутно - тобто звукоізоляція була середнього ступеню я б казала. Проте авто та автобуса понад дорогою не заважали, можливо що були на верхньому (другому) поверсі. Були на платному пляжі: 17 euro за 1 ліжак, 23 - зонтик. Але камінці на обох пляжах однакові, як і на безкоштовному.“

• Hotel Baia Verde Оцінка за відгуками: 10

“Готель надзвичайно сподобався. Дуже близько як від пляжу, так і від зупинки автобусу - це важливо, бо оглядали сусідні містечка узбережжя також. Я з подругою приїхали пізніше часу заселення, але нас люб'язно почекали. Це готель, яким володіє сім'я, члени якої працюють на ресепшені, у столовій, відповідно відношення до гостей чудове. Ми були на початку вересня, погода чудова, море тепле. Готель має терасу для сніданків з гарним краєвидом на море. Сніданки смачні, більше солодкі (круасани, пироги з начинками), але є тости, сир, ковбаса, мюслі. Приміщення дуже чисте, є ліфт. В сусідньому будинку великий супермаркет, до головної вулиці два кроки. З усіх містечок, де ми були, сподобався саме Майорі - велика пляжна лінія, не так гамірно, як в Амальфі чи Позітано.“