Amalfi Coast Дійсні відгуки про готелі типу ''ліжко та сніданок" та міні-готелі від справжніх гостей

• Casa Mariannina Оцінка за відгуками: 10

“Я вже вдруге зупиняюсь в Casa Marianina. Дуже задоволена. Каса знаходиться на центральній вулиці Майорі, поруч магазини, кафе, ресторани та автобусна зупинка. Це дуже зручно. Господиня Анжела дуже привітлива. Номера дуже чисті. Рекомендую!“

• Residenza Gennaro Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все.Леонардо пояснив ,як краще добиратися до помешкання .В чистому укомплектованому номері нас чекали смаколики,чай ,кава.А про терасу ,-взагалі перехоплювало дух від краєвидів.Поблизу Residenza Gennaro знаходиться автобусна зупинка і супермаркет.Рекомендую помешкання на всі 100%.Леопардо дякую вам за вашу гостинність“

• Palazzo San Giovanni Amalfi Coast Оцінка за відгуками: 10

“Дуже хороший готель, враження лише позитивні, дуже вдячний персоналу що замінили нам номер на вищу категорію, так як готель був не заповнений. Єдине враховуйте що потрібно спускатися дуже стрімкими сходами 25 хвилин, для літніх людей буде важко, а якщо ви молоді і енергійні, то буде супер.“

• Bed & Breakfast Il Sentiero Оцінка за відгуками: 10

“Дуже привітні власники , все було чисто , охайно , доволі тепло , зручне ліжко“

• Valle d'Amalfi Suites Оцінка за відгуками: 8

“Умови проживання та сервіс хороші. Кімната чиста та гарна. Місцерозташування було доволі зручним для мене. Номери красиві зі всіма зручностями.“

• Tenuta dell'Al.Ma. Оцінка за відгуками: 10

“З території помешкання відкривається неймовірний вид на все Амалфі. Вечорами тихо та спокійно. Апартамети сучасні та нові, всередині все необхідне є. Персонал 10 з 10. Хочемо подякувати Вінченсо, який нас зустрів та допоміг нам знести валізи до апартаментів. І ще неодноразово ми питали в нього поради (куди піти, де поїсти і так далі )- він завжди відгукувався на наші прохання. Дякуємо за комфорт та прекрасний відпочинок.“

• Residenza Ester Оцінка за відгуками: 10

“Нам сподобалося абсолютно усе: оптимальна площа апартаментів, чистота, чудова тераса і, безумовно, гостинність господарів.“

• CETARA - ALBERGO DIFFUSO Оцінка за відгуками: 8

“Просторий номер, є кавоварка.“

• Villa Marietta Оцінка за відгуками: 10

“Чудові власники, дуже дружелюбні та турботливі. Було відчуття ніби вдома. Вигляд на місто було казкове! Дуже рекомендую!“

• B&B Amalba Maiori Оцінка за відгуками: 8

“Апартаменти в реальності точно такі як на фото, все дуже миле, нове та чисте. Прямо напроти море, 3 хв пішки порт, локація супер. Смачна кава та слойки.“