Apokoronas Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Orpheas Resort Hotel (Adults Only) Оцінка за відгуками: 10

“Персонал, їжа, чистота і прекрасний вид на море“

• Nima Boutique Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарний готель, привітний персонал. Хороші басейни, вода трохи холоднувата. До моря недалеко. Сніданки непогані, але однакові. Є можливість замовляти обід чи вечерю в ресторані поряд, зі знижкою 10%. Персонал дуже дружелюбний, у всьому готові допомогти.“

• Eliros Mare Beachfront Poem Hotel Оцінка за відгуками: 10

“Дизайн готелю ,ставлення до гостей ,виликий вибір їжі та напоїв ,було все включено 👍🏼“

• Kiani Beach Resort Family All Inclusive Оцінка за відгуками: 9

“Мені сподобалось розташування мого номера поруч з їдальнею, басейном та пляжем, лежаків вистачало на всіх, хороший піщаний пляж. Дуже смачна та різноманітна їжа. Персонал був привітний. Була приємна атмосфера ☺️“

• Haris Rooms Оцінка за відгуками: 10

“Дуже гарні апартаменти з усіма зручностями. Прибирання кожен день, все чисто і охайно. Гарні нові меблі, сучасна техніка. Є все що необхідно: утюг, фен, кавоварка, тостер, пральна машина та інше. Хочеться повернутись ще. Ευχαριστώ, Άννα, για την ωραία υποδοχή.“

• Pilot Amphora Boutique Hotel "Adults Only" Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось. Велика сучасна кімната, гарна постіль, чудовий кондиціонер ( перевірено при 38 градусів тепла), все працювало на відмінно. Смачні сніданки з чудовою кавою і апельсиновим фрешем. Привітний і чемний персонал. Головна родзинка- це тиша. Так були підлітки ( включаючи і мого сина) але всі всі гості вихованні.“

• Kiani Beach Resort Family All Inclusive Оцінка за відгуками: 7

“Пляж“