2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Іспанія: відгуки про готелі
Axarquía Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Toboso Apar - Turis Оцінка за відгуками: 9

“Manager Victor was very helpfull“

• Moon Dreams Calabahía Оцінка за відгуками: 6

“З вікна видно морею В номері є ванна“

• Mango Оцінка за відгуками: 10

“Мені все сподобалося. Відпустка пройшла чудово“

• Hotel Bajamar Centro Оцінка за відгуками: 10

“Басейн на даху - це казкове місце. Заради нього варто винаймати цей готель.“

• Apartamentos Intercentro Torrox-Costa Оцінка за відгуками: 10

“Все було справді буде добре. Самі апартаменти чисті, гарні. В наявності є все для приготування їжі. Це для нас важливо, так як ми з двома маленькими дітками. Звікна апартаментів гарний краєвид, море, з іншого боку гори. Це неймовірно. Море дійсно в декількох кроках від житла. По берегу моря величезна кількість ресторанів і магазинів з пляжними принадами. Ресторани на любий смак. Їжа не дорога та смачна. Море тепле, чисте. Оловне для нас був той фактор що ввечері тиша, не дивлячись на те що берег моря зовсім близько, і саме ввечері оживає Торрокс. Дійсно апартаменти супер. І для сімей і для пар. ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ!!!!!“

• sunny Apartment frontline Burriana Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування.Пляж через дорогу,всі кафе і маленькі магазинчики поруч.Незабутній вид на море.“

• Piso con piscina primera línea de playa Оцінка за відгуками: 10

“Дуже чиста, велика і гарна квартира. Ліжка були дуже зручними.В квартирі було все необхідне. Шикарний вигляд з балкону на море . Дуже хороший інтернет і телевізор. Великий супер маркет зовсім поруч 50 метрів . До моря 100 метрів. Локація дуже добра , ресторани , розваги . Господар нас приємно здивував , заповнив нам холодильник різними смаколиками , завжди був на звязку з нами , якщо нам щось було потрібно . Дякуємо Хосе . Ми обовязково приідемо до вас .Рекомендую ці шикарні апартаменти .“

• Camping Valle Niza Playa Оцінка за відгуками: 10

“Все сподобалось.“