Bali Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „W hotelu była możliwość wyboru śniadania, dzięki czemu codziennie mogliśmy zjeść co innego. Personel był bardzo pomocny i zawsze uśmiechnięty. Pokój dziennie był wysprzątany, a także dziennie czekała na nas woda do picia. Na miejscu była możliwość wypożyczenia skutera oraz możliwość skorzystania z busa, który zawoził nas do centrum Ubud. ”

• Ulun Ubud Resort Ocena: 10,0

„Znakomita lokalizacja,spokoj,cisza.Personel bardzo pomocny w kazdej chwili.wysmienite jedzenie.”

• „Blisko plaza i ładny basen pezy hotelu”

• Villa Puri Ayu Ocena: 10,0

„Bliskosc plazy, pliskosc super pub linga longa, jak i innych z muzyka na zywo codziennie”

• „Świetna lokalizacją, blisko plaży, bardzo dobre śniadania, ładny i czysty pokój, miły i pomocny personel:)”

• „Bardzo sympatyczny i przyjazny personel. Wygodne i dobrze urządzone pokoje. Bardzo dobra kuchnia, posiłki serwowane na życzenie. Śniadania do wyboru, do koloru”

• „super sniadanie w formie bufetu”

• Pertiwi Bisma 2 Ocena: 5,8

„Basen z ładnym widokiem. Miły personel”

• Bali Sandy Resort Ocena: 7,5

„Widać że obiekt ma swoje lata i wymaga odnowienia ale w tej cenie nie mam prawa narzekać. Pokój i łazienka czyste ale przestarzałe. Blisko do plaży, sklepów i restauracji. Przyjemny basen z kilkoma leżakami. Możliwość przedłużenia dobry do 18 za połowe ceny. Taksówka zamawiana na recepcji na lotnisko ok 50 000 (z taksometrem). Możliwość skorzystania z bardzo taniego masażu przy basenie. Bardzo dobre wifi”

• „1. Smaczne Śniadania (najlepsze na Bali podczas całego pobytu) 2. Świetna Lokalizacja (do głównej ulicy piechotą 10 minut) 3. Czysty Basen 4. Miły personel 5. Dobrze działająca klimatyzacja”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Bali