2. Німеччина: відгуки про готелі
  3. Баварія: відгуки про помешкання для відпустки
Баварія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Stilvolle Wohnung an der Alten Mainbrücke Оцінка за відгуками: 10

“Все відмінно.“

• Seminaris Hotel Nürnberg Оцінка за відгуками: 10

“Отель розташований у гарному місті, є парковка. Смачний сніданок.“

• Ferienhof Löw Оцінка за відгуками: 10

“Зручна кімната з усім необхідним. Дякую господарю, який мені допоміг і надав необхідні ключі для робіт по моєму мотоциклу Без цієї допомоги мені було б важко їхати далі.“

• Nurban Apartments Oldtown Оцінка за відгуками: 8

“Сподобалось розташування, чисто в номері, є усе необхідне. Дитяче ліжечко.“

• Rioca Munich Posto 3 Оцінка за відгуками: 9

“Проживання було чудовим, було все необхідне. Дуже задоволені привітністю адміністраторів Каміли і Віла. Надзвичайно вдячні, що нам дозволили заселитися раніше, це було надзвичайним подарунком після довгої дороги. Чудова шумоізоляція. Тихо і зручно спати.“

• Apartimo München-Unterhaching Оцінка за відгуками: 10

“Цілодобова автоматична стійка реєстрації, Ввічливий персонал до 22 години Ідеально чисто Зручні ліжка Кондиціонер, Гарний зручний хол з облаштованими зонами для спілкування wi fi в холі і в номері чудовий Поруч торгові центри, АЗС, безкоштовна парковка“

• limehome Bodenmais Bahnhofstraße Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти. Чисто, затишно, комфортно. Зручні ліжка, штори блекаут, біла чиста постільна білизна, та рушники. Нові меблі та якісна сантехніка. . Невистачило тільки капсул для приготування кави в ранці. Ми ночували 1 ніч, після важкої подорожі з дітьми. Ми чудово виспалися, а це було головним для нас. Тихе містечко з красивою природою. Неподалік є дитячий майданчик з видом на гори), та кафе.“

• Astoria Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Чудові апартаменти, все що потрібно є, приїхав як в свою квартиру. Місце розташування на 5+, біля залізничного вокзалу, на центру. Все що потрібно є поруч.“

• Messe München Smartapart Оцінка за відгуками: 7

“немає рецепшена, все спокійно, комфортне ліжко. Є майже все для того щоб приготувати їжу.“

• numa I Viktoria Apartments Оцінка за відгуками: 10

“Готель дуже сподобався. Безконтактний заїзд і виїзд. Своя парковка, смачні сніданки. Маленька кухня, добре обладнана. Тренажерний зал. Є пральна кімната. Все дуже якісне.“