Beskid Mountains Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Belweder Ocena: 9,6

„Zadbany pokój z pięknym widokiem. Bogata oferta śniadaniowa. Idealne miejsce do wypoczynku.”

• Domki Lubiane Ocena: 7,9

„Domek bardzo przutulny, swietna lokalizacja...urzadzony tez gustownie:)Bardzo ladne łazienki.”

• OWSz Kachna Ocena: 7,9

„Czytając różne opinie jechaliśmy tam z mieszanymi uczuciami, ale na miejscu zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni - sam budynek sprawia pozytywne wrażenie i jest położony w ładnym miejscu, ma obszerny parking na ogrodzonym terenie. Pokój z odnowioną łazienką wyglądał normalnie i schludnie. Ręczniki, które nie są udostępniane standardowo, można dostać bezpłatnie, wystarczy poprosić właścicielkę.”

• Hotel Saol Ocena: 10,0

„Bardzo podobał mi się hotel. Pokoje czyste, ładnie urządzone, wygodne łóżka. Łazienka czysta, był komplet kosmetyków. Ręczniki i pościel czyste. Na powitanie w pokoju były 2 butelki wody mineralnej Kryniczanka w szklanych butelkach. A to rzadkość, bo wszędzie jest plastik. śniadanie bardzo smaczne i duży wybór. Personel - super. Warto tam się zatrzymać. My na pewno jeszcze tam wrócimy. Pozdrawiam pracowników hotelu. Maria”

• Victoria Cechini Ocena: 10,0

„Wszystko okej”

• 4 Pory Roku & Spa Ocena: 9,6

„Śniadania przepyszne , osoby na dietach również znajdą coś dla Ciebie.”

• „Przemily personel, w hostelu jest wszystko czego potrzeba, sniadanie urozmaicone. Czego chcieć więcej :-)”

• Hotel Arka Spa Ocena: 9,6

„Bardzo pomocny personel - nie było problemu ze zorganizowaniem kolacji . Dobra relacja jakości do ceny . Smaczne śniadania . Blisko do szlaku . Kilka minut do komunikacji PKS .”

• OWS Farys Ocena: 8,3

„Personel sympatyczny, smaczne śniadania, pokoje czyste,wspaniałe widoki. Polecam”

• przy wisle Ocena: 7,9

„Pani, która nas przyjmowała była miła, pomogła nam i zmieniła domek na lepszy, ponieważ mieliśmy kilka problemów.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Beskid Mountains