Borneo Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hood Ocena: 9,2

„Tanio i czysto. Bardzo miła i pomocna obsługa ;)”

• „Przy głównej turystycznej ulicy. Czysto. Miły, b.pomocny personel (pytajcie; nam udzielił niezwykle cennych wskazówek). Śniadanie w stylu europejskim, co nie jest oczywiste w Malezji. Dobry stosunek jakość/cena.”

• Astana Hotel Ocena: 6,7

„Tanio. Poprawny stosunek jakości do ceny. W okolicy można było znaleźć fajne knajpki z jedzeniem. I muzyką na żywo 😊”

• „Skromne sniadanie, serwowane do stolika, stałe ten sam zestaw.”

• „Hotel bardzo ekskluzywny z pięknymi wnętrzami,z bardzo uprzejmym personelem, bogatym śniadaniem,basenem z widokiem na ocean. Możliwość spożywania innych posiłków a la carte w rozsądnej cenie.Przy wieczornej lampce wina muzyka ze śpiewem w tle.Cudownie.”

• „Bardzo ładny hotel z komfortowymi pokojami. Duży kompleks. My byliśmy w skrzydle z widokiem na basen i morze. Jak na warunki malezyjskie można powiedzieć, że nawet hotel ekskluzywny. Personel bardzo uprzejmy i profesjonalny.”

• „Niedrogi hotel w apartamentowcu. Blisko lotniska”

• Damai Beach Resort Ocena: 8,3

„Obiekt położony jest ok 20 km od Kuchingu; nad piękną plażą nieopodal góry Santubong; Cały hotel składa się z licznych apartamentów i domków położonych kilkaset metrów od głównej recepcji, jednak do dyspozycji gości są busiki które kursują na terenie obiektu dowożąc i odwożąc gości kiedy chcą. Pokoje są duże, czyste, z klimatyzacją i TV.”

• Summer Hotel Ocena: 6,2

„Dobra lokalizacja”

• „Bardzo miła i pomocna obsługa, hotel położony w doskonałej lokalizacji, bo tuż przy rzece (Kuching Waterfront), bramie do Chinatown i markecie. Do tego hotel połączony jest z centrum handlowym, w którym znajduje się fajny foodcourt, doskonałe śniadanie wliczone w cenę, duży i czysty pokój z widokiem na rzekę, możliwość zostawienia bagaży po check-oucie. Jeden z najlepszych hoteli w jakich zatrzymałam się w Malezji! :)”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Borneo