Breisgau Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Lettisches Haus Ocena: 9,6

„Wszytko”

• Hotel Pfauen Ocena: 8,8

„Hotel niedaleko autostrady-dojazd do niego bez problemów. Mieliśmy opóźnienie w trakcie jazdy. Telefonicznie przekazaliśmy informację, że będziemy późno, po g.22. Mimo informacji w potwierdzeniu rezerwacji o otwarciu recepcji do g.21, nie było z tym problemu. Porozumienie się po angielsku było bezproblemowe.”

• Gästehaus Sparenberg Ocena: 10,0

„Nic”

• „Gospodarze przemili, atmosfera rodzinna. Dojechaliśmy późno, jednak właściciele zadbali, abyśmy nie poszli głodni spać, upiekli pyszne szaszłyki, polecam to miejsce superrrr”

• blu Hotel Freiburg Ocena: 9,6

„Blisko do autostrady. Długo otwarta restauracja .”

• „Miłe i pomocne Panie w recepcji. Dobre śniadania.”

• „Dobra lokalizacja, smaczne śniadanie, w miarę komfortowy pokój z balkonem z widokiem na zagajnik. Brak klimatyzacji w upalny wieczór i gorącą noc trochę złagodził wentylator w pokoju.”

• „Dobry bufet śniadaniowy.”

• „Dobre śniadanie. Na życzenie pieczywo bezglutenowe, ale trzeba czekać na pieczywo około 15 minut i dostawa mikroskopijna. Panie w recepcji bardzo uprzejme i profesjonalnie przygotowane. Bardzo pomocny Pan od obsługi i informatyk.”

• Hotel Hirschen Ocena: 8,3

„Fajna lokalizacja jeżeli jest czas na pobyt wypoczynkowy , bezpłatny parking , dobre śniadanie , przestronne pokoje”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Breisgau