2. Antigua i Barbuda – opinie o hotelach
  3. Antigua i Barbuda – opinie o hotelach
Karaiby Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Apartament czysty , z tarasem w ogródku i widokiem na morze. Dwie łazienki dużym plusem. Blisko do plaży.”

• „Szeroki widok Zonę Colonial po drugiej stronie rzeki.”

• „Basen”

• „Lokalizacja świetna, spacerem do marketu , przystanku autobusowego jak dla nas jednej z piękniejszych plaż. Panie przemiłe , uśmiechnięte i chętne do pomocy (zawsze można komunikować się przez tłumacza google) ze pokoju Łóżko wygodne i uważam ze za taka cenę warunki są super . Czysto . Było bardzo miło bo również były ręczniki na plaże do użytku. Jeżeli ktoś chce eksluzywnne luksusy i wymyśla ze coś nie pasuje to niech szuka w hotelu przy plazy ale tam tez sporo zapłaci ... Napewno tam wrócimy i żałujemy ze nie zostaliśmy tam dluŻej❤️ Pozdrawiamy 😘”

• „Lokal bez zarzutu. Bardzo przestronnie, czysto, wygodnie !!!”

• „Urokliwa okolica, blisko pieknej plazy la playita, przestronne pokoje, duze wygodne lozka. Wygodny taras. Zwierzeta mile widziane”

• „Życzliwi i pomocni właściciele. Bardzo pomocne panie z room service. Bardzo dobre śniadania. Brak problemów z ciepłą wodą.”

• „Apartament byl świeżo wyremontowany , klimatyzacje w obu pomieszczeniach , czysto i pachnąco . Pan właściciel super pomocny , załatwił nam transport w dobrej cenie na lotnisko. Dobra komunikacja po angielsku i hiszpańsku . Bezproblemowo wszystko . Obiekt położony ok 20 min spacerkiem od centrum . Dobre miejsce jako baza wypadkowa . Blisko do plazy .Serdecznie polecam”

• „Przyjemny i bezpieczny aparthotel w bardzo dobrej lokalizacji, blisko plaży i miasteczka, piękny ogród wokoło. Miła i pomocna obsługa, bezproblemowy odbiór kluczy w godzinach wieczornych - przesłana bardzo dokładna instrukcja i kody dostępów. Dobre wyposażenie kuchni w naczynia i sprzęty.”

• „Piękne położenie, balkon z widokiem na miasto i zatokę.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Karaiby

na podstawie 255 638 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com