2. Španielsko - hodnotenia hotelov
  3. Katalánsko - hodnotenia hotelov
Katalánsko Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Eurohotel Diagonal Port Priemerné hodnotenie: 10

„Blízkosť pláže, dobrá dostupnosť do centra Barcelony, bazén na streche, pekná a čistá izba, milý personál, skvelé raňajky.“

• Casa Barcelo Camp Nou Barcelona Priemerné hodnotenie: 6

„Fajn personal“

• Hotel Montemar Maritim Priemerné hodnotenie: 10

„Neviem nič konkrétne vyzdvihnúť, lebo úplne všetko bolo na top úrovni. Rád sa tam vrátim.“

• Hotel Peninsular Priemerné hodnotenie: 9

„Blízko Metro a La Rambla. Izba veľká, čistá. Raňajky sa opakovali každý deň. Chýbalo ovocie a zelenina“

• Hotel Rec Barcelona - Adults Only Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita bola výborná, skvelá dostupnosť peši do centra ako aj metrom kamkoľvek ďalej. Terasa s barom a bazénom ponúkala parádne ranné aj večerné posednie s panoramatickým výhľadom.“

• Hostel New York Priemerné hodnotenie: 8

„Bezbariérový prístup, blízko na La Rambla či zastávku metra“

• B&B HOTEL Tarragona Centro Urbis Priemerné hodnotenie: 10

„Skvelá lokalita, dobrá cena, príjemný personál. Drobné pozornosti. Kávovar v lobby, ovocie, nápoje a v neposlednom rade voda a koláčiky každé ráno na kľúčke izby. Nič luxusné ale milá pozornosť.“

• Hotel Condal Priemerné hodnotenie: 7

„Poloha bola skvelá, neďaleko metro, plno reštaurácii, obchodíkov“

• Hotel Cartago Nova by ALEGRIA Priemerné hodnotenie: 9

„Ubytovanie pekné, mali sme výhľad na more, ktoré bolo čisté. Popri ceste plno obchodíkov, reštaurácii a barov. Raňajky a večere boli výborné, len škoda, že tie jedlá viac neobmieňali. Možno jedno jedlo zmenili a ostatné bolo to isté, čo aj ostatné dni, ale pri tých pár dňoch, čo sme tam boli nám to nevadilo, vždy sme si naložili viac chodov. Bazén sme nevyskúšali, nebol čas.“

• Fabrizzio's Petit Priemerné hodnotenie: 8

„Lokalita kúsok od metra. Potraviny blízko. Bezproblémové ubytovanie, veľmi milý personál.“