2. Іспанія: відгуки про готелі
  3. Каталонія: відгуки про помешкання для відпустки
Каталонія Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Aparthotel Miami Park Оцінка за відгуками: 10

“The hotel is safe and comfortable. Very important for Spain, this hotel has underground parking where your car will be safe. The staff is friendly and helped us. The rooms are clean, white clean bed linen, a comfortable kitchen with a set of dishes, a swimming pool, a restaurant, interesting animation for children. Готель безпечний, зручний. Дуже важливо для Іспанії, цей готель має підземну парковку, де ваше авто буде в безпеці. Персонал привітний та надав нам допомогу. Номера чисті, біла чиста постільна білизна, зручна кухня з набором посуду, басейн, ресторан, цікава анімація для дітей.“

• La Fantàstica de la Part Alta Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово! Апартаменти затишні, є все необхідне для комфортного проживання - мікрохвильовка, праска, фен, посуд, пральна машина і пральний засіб. Був дуже приємний та свіжий запах, який ще більше додавав затишку цій оселі. Відчуття як вдома!☺️ Ферран завжди був на зв’язку і швидко відповідав, за це окреме дякую! Також великим плюсом для мене була тиша в апартаментах, я за десять днів ні разу не почула сусідів, стіни хороші та товсті. 10/10! До зустрічі!“

• Moderno Apartamento en Terrassa Centro Оцінка за відгуками: 8

“Немає зайвих шумів уночі. Загалом проживання задовільне.“

• Albatros Family Оцінка за відгуками: 10

“Чудовий номер з просторою терасою з видом на море! Прокидатися і бачити море- що може бути краще? Дуже чудовий персонал. В номері було все необхідне.“

• Apartments Playa de Castelldefels Оцінка за відгуками: 10

“Все було чудово“

• Velor Apartamentos Turísticos Оцінка за відгуками: 10

“Класний район, гарні апартаменти, тераса неймовірна. Вся необхідна техніка є, навіть посудомийка. Чисто та приємно. Для дітей є куточок, гарна територія.“

• Apartamentos Córcega Palmyra Оцінка за відгуками: 7

“Апартаменти досить великі, є два балкони, всі необхідні зручності, праска. Дуже зручне розташування - поруч пляж, супермаркет, до Port Aventuta - 8 хвилин на машині“

• Port Aventura, Exclusivo Alojamiento La Pineda Оцінка за відгуками: 10

“Номер перевершив очікування. Все необхідно було в номері. Чисто і затишно. Басейн в у комплесі великий . власниця зустріла і передала ключі . Парковка доступна . Відстань до пляжу 400 м через алею пальм . Рекомендую !!!“

• Rentalmar Blue Beach & Pool Оцінка за відгуками: 9

“Дуже хороший номер , вид на море , великий чистий басейн“

• CozyCatalonia - Comfortable Apartment in Central Blanes Оцінка за відгуками: 9

“Апартаменти зручні. До пляжу 400-500метрів. В апартаиентах є все необхідне. Парковка за додаткову плату але зручна . Рекомендую“