Grecja Kontynentalna Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Argo Hotel Ocena: 10,0

„Wspaniały pobyt we wrześniu w rodzinnym hotelu, który zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. To miejsce, w którym na pewno odpoczniecie. Daleko od zgiełku, położony nad cudowną zatoką, w otoczeniu kilku kawiarni. Wracając do samego hotelu - atmosfera wspaniała, pokoje w typowym greckim klimacie maja wszystko co potrzeba. śNiadania smaczne, przyrządzone z regionalnych produktów na miejscu przez gospodarzy. Polecam ”

• Front Sea Villa Ocena: 10,0

„Atmosfera, Klimat, Gościnność, jak w domu tylko na wakacjach ”

• Elea Guesthouse Ocena: 10,0

„Bliskość morza,spokojna nie zatłoczona plaża, krystalicznie czysta woda, przestronny apartament oraz bardzo miła rodzinna atmosfera którą zapewnili wspaniali serdeczni gospodarze.Napewno tam jeszcze wrócimy. ”

• „Dobra lokalizacja, cisza i piękny widok na dolinę.”

• Hani Zemenou Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa. Fantastyczna lokalizacja,.Rewelacyjne śniadanie”

• Almira Mare Ocena: 10,0

„Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytu w Hotelu. Hotel bardzo ładny, niezbyt duży, estetyczny, czysty, obsługa bardzo miła i pomocna. Smaczne śniadania. Bardzo fajne baseny dla malutkich dzieci, starszych dzieci i dla dorosłych. Przy basenie dodatkowe udogodnienia dla małych dzieci typu chuśtawka, domek, bujaczki. Piękne widoki z głównego tarasu, a także z balkonu. W restauracji przy plaży również bardzo dobre jedzenie i miła atmosfera. W barze przy plaży fajna atmosfera dobre drinki. Cudowne widoki na zatokę i na wyspę Ewia po drugiej stronie. Bardzo romantyczne spokojne miejsce. Plaża wąska ale piaszczysta z parasolami. Morze czyste i ciepłe. Warto odwiedzić pobliskie tawerny, w których serwowane jest również smaczne jedzenie i gwarantowany niezwykły klimat. Jeśli lubisz owoce morza z pewnością w okolicznych tawernach bedziesz mieć możliwość je skosztować. Polecam ten hotel dla rodzin z dziećmi. Okolica bardzo spokojna, bardzo klimatyna, piękne widoki. Fantastyczne miejsce na wypoczynek i na "naładowanie akumulatorów"”

• Evia Hotel & Suites Ocena: 10,0

„Rewelacyjne miejsce na wakacyjny odpoczynek, hotel bardzo ładny, czysty i zadbany. Obsługa na wysokim poziomie. Fajny basen (duży i głęboki), wydzielona część dla małych dzieci (brodzik). Dobra lokalizacja, od portu jakieś 10 min spacerem. Nasz pobyt trwał 7 dni. Podróżowaliśmy z dziećmi w wieku 4, 9, 10 i 11 lat. Wszystkim bardzo się podobało. Naprawdę polecam!”

• „Piekne połozenie , uroczy widok z wszystkich pokoi na morze , świetna lokalizacja przy plazy . Ladny basen choć wąski . Czystość , mila obsluga .Rewelacja sala na posiłki na dachu obiektu z widokiem na morze . Coś pięknego .”

• Hotel Athina Ocena: 10,0

„W samym centrum ładnie porządnie z małym Ale dobrym śniadaniem.”

• Hotel Orfeas Ocena: 8,3

„Pokoje z widokiem na zatokę, niestety na najniższej kondygnacji widok był nieco ograniczony. Śniadanie przyzwoite, w pokojach i łazienkach czysto, miła obsługa. Do zabytków archeologicznych Delf można dojść w 15 minut.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Grecja Kontynentalna