Centro Region Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Luna Fatima Hotel Ocena: 8,8

„Czysty i schludny pokój, miła obsługa, bardzo dobre i urozmaicone śniadanie. Parking przed hotelem - kilka minut spacerem do sanktuarium. ”

• Lab Hostel Nazare Ocena: 10,0

„Wszystko.”

• „Bardzo pomocna i dobrze mówiąca po angielsku pani na recepcji. ”

• Hotel Santa Isabel Ocena: 9,6

„Sniadanie bylo bardzo smaczne. A do tego mila obsluga zamowila specjalnie dla mnie pieczywo gluten free. Pokoj czysty, wszedzie blisko. Pan w recepcji bardzo pomocny, a jego serdecznosc i zyczliwosc wykraczala poza ramy jego obowiazkow. Dziekuje”

• „Bliskość do uniwersytetu”

• Hotel Larbelo Ocena: 7,9

„Hotel w kluczowym miejscu Coimbry, pokój w porządku, łóżka wygodne, łazienka także w porządku- polecam!”

• Hotel Rosa Mística Ocena: 9,6

„Dobra lokalizacja, śniadania super, do polecenia”

• Hotel Recinto Ocena: 9,6

„ENG/POLSKI I recommend this hotel. Location - the heart of Fatima - 20m from the entrence to Catherdral area. Nice and helpful personel, clean rooms, comfy beds, bathroom with Dove shower gel, very good continental breakfast - there is everything that you may need (except for when you are vegan, than you have a problem). Highly recommended!!! --- Bardzo polecam hotel. Swietna lokalizkacja - serce Fatimy - 20m od wejscia na teren Katedry. Mily i pomocny personel, czyste pokoje, wygodne lozka, w lazience sa zele pod prysznic Dove, bardzo dobre kontynentalne sniadanie- jest tam wszystko czego potrzeba (jesli nie jestes weganem, inaczej jest problem). Goraco polecam!!!”

• „Szwedzki stół na śniadanie z szerokim wyborem dań. Dobra restauracja z niezłymi winami. Wygodny pokój. Bardzo miły, uśmiechnięty personel.”

• Imperhotel Ocena: 8,3

„Śniadanie bardzo dobre typu stół szwedzki- duży wybór. Wysoki standard. Blisko do najważniejszego miejsca w Fatimie.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Centro Region