2. Németország hotelértékelések

„A reggeli fantasztikus”

• Sträublhof Értékelési pontszám: 9

„Korrekt”

• Chiemgau Appartements Értékelési pontszám: 9

„Nagyon segítőkészek és barátságosak voltak. Kényelmes, nagy terek, csönd és nyugalom.”

• Ferienwohnung Kaiserblick Értékelési pontszám: 10

„Csodálatos panorámával rendelkezik a lakás, valamint rendkívül kényelmesek az ágyak. Az autónak saját parkolóhely biztosított a háznál. Nagyon kedves és segítőkész szállásadó fogadott minket. Gyalog elérhető a Penny 5 perc alatt a kertvárosi környezetben.”

• „Gyönyörű környék...”

• AlpenGlück – **** Ferienwohnung Értékelési pontszám: 9

„Nagyon jo az elhelyezkedése, közelben sok látnivalóval.”

• Haus Christl Értékelési pontszám: 10

„Októberben voltunk először itt, és akkor megfogadtuk, hogy ide bizony vissza kell jönni. Most sem csalódtunk. Szuper kényelmes és tiszta az apartman, fantasztikus a panoráma a tavasszal is havas hegycsúcsokra. Az apró figyelmességek (süti, üdvözlő csoki) csak megerősítik azt az érzést, mintha egy kedves rokonhoz jöttünk volna látogatóba. Remélem, még lesz lehetőségünk máskor is itt megszállni.”

• Ferienhäuschen Értékelési pontszám: 10

„Külön épületben lévő önálló apartman, tágas szoba, jól felszerelt konyha, igényes fürdőszoba, tisztaság, privát parkolás, csendes környék, három szupermarket a közelben. Hosszabb tartózkodásra is kiváló. Hangulatos volt a központi fűtés mellett tetszés szerint használható fatüzelésű kályha, tetszett a működő retro rádió és a régi, Singer varrógép.”

• Haus Wegscheider Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép helyen van, tiszta és nagyon csendes. Csak ajánlani tudom mindenkinek.”

• Ferienwohnung Helli Értékelési pontszám: 10

„Nagyon szép környéken található, a kisváros nagyon kellemes. A szállásadó kedves ember, a szobák szépek.”