2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Хорватія: відгуки про готелі
Ciovo Island Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• “Рекомендую !!Фото відповідають дійсності ...чисто , комфортно , всі необхідні речі для проживання ,своє паркомісце .Все сподобалось , а особливо "КИЦЯ", яка була присутня з нами весь наш відпочинок .)))Прохання годувати. 🤩🤩“

• Apartments Ljilja sea view Оцінка за відгуками: 10

“Гарне місце розташування. Чудові краєвиди. Пляж за хвилину ходьби. Світлий просторий номер з усім необхідним.“

• Apartment Kate Оцінка за відгуками: 10

“Дуже комфортні апартаменти, з усім необхідним, ідеально чисто. Привітна господиня, яка завжди на зв'язку. Дуже сподобалося, обов'язково повернемося наступного разу!“

• Apartmani Barnjak Оцінка за відгуками: 10

“Апартаменти дуже зручні та затишні, є все необхідне для комфортного відпочинку. Ми були без машини, але без проблем діставалися до всіх локацій. Маленький магазин "Ribola" , вниз по вулиці за п'ять хвилин від апартаментів. Великий "Tommy" трохи далі, по дорозі або по пляжу в протилежному боці від Трогіру. До старого міста Трогір, 20 -30 хвилин . Господиня Лілія, ще раз велика вдячність!!!) Зустріла та заселила раніше вказаного часу. Дуже уважна та привітна до гостей. Ми користувалися таксі Bolt, через додаток. Єдине попередження, змінити в налаштуваннях оплата готівкою, так спокійніше)“

• Apartment Lizzi. Оцінка за відгуками: 10

“Просторі апартаменти з кухнею і всіма зручностями“

• Villa Sandrina Оцінка за відгуками: 10

“Дуже сподобались господарі, ввічливі, завжди раді допомогти 👍“

• Tomena apartments Оцінка за відгуками: 10

“Дуже зручне розташування. Надзвичайно приємна господиня. В апартаментах є все необхідне“

• Apartment Filip Оцінка за відгуками: 10

“Все супер. Чистота ідеальна. Господар дуже позитивна людина. В плані побуту продумано все до дрібниць. Перший поверх, авто перед Квартира загалом темна, але павлонія перед входом це щось неймовірне.“

• Apartment Patricia Оцінка за відгуками: 8

“цим будинком завідує старенька жіночка. Але вдівається вона по молодіжному, любить поговорити. Є великий вибір шампуню. Можливо люди забувалися“

• Apartment Šarić-1 by Interhome Оцінка за відгуками: 9

“Все добре“